Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amint meglátom, hogy feláll a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint meglátom, hogy feláll a párom farka, én is felizgulok és elkezdek nedvesedni, másnál is így van?

Figyelt kérdés

Hangsúlyznám, hogy spontán szituációkról beszélek,amikor nem szexelni készülünk,hanem csak úgy megtörténik,én meg észreveszem és én is elkezdek izgulni,pedig full nem foglalkozok a szexszel azokban a helyzetekben.Másnál is így van?


34 N


2018. nov. 8. 18:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

valahgy az agyam úgy fordítja ezt le,hogy:

"úúú, f**z! Dugni akarok!"

2018. nov. 8. 18:47
 2/15 A kérdező kommentje:
*farok
2018. nov. 8. 18:48
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Naná!:) Szerintem ez természetes és ilyenkor az én nunim is arra készül, hogy most meg leszek dugva "beolajozódok":D
2018. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D
2018. nov. 8. 19:50
 5/15 he84 ***** válasza:
87%
Nem te vagy az egyetlen ilyen kérdező.
2018. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez a normális! 😉 L
2018. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az esti simogatás "alap", szexualitás nélkül is. Néha végigsimítok a hasa alján, amit ezzel " jutalmaz" ... Ha megérzem, engem is felizgat.
2018. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi!
2018. nov. 8. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl olyan is van hogy a férjem dolgozik... Eszembe jut a farka és már attól beindulok... Volt már hogy haza kellett jönnie egy azonnali kufircra a feleségéhez!! Szerintem is normális.. Pedig mi házasok vagyunk.. Én 36/nő a férjem 40 :)) Ez a jó ha tüzes vagy, legtöbb kapcsolat meghal a szex miatt... Hát nálad kérdező nem ez lesz!!
2018. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

" Volt már hogy haza kellett jönnie egy azonnali kufircra a feleségéhez!! "



Na neee!! Komolyan mondom,hogy ugyanilyen volt már velem!


Kapta az üzenetet,és ugyan kicsit kozmetikáztam a dolgot,nem tudta,hogy punci nyugtatásra kell hazajönnie,de amikor megérkezett,megtudta.

2018. nov. 8. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!