Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak. Ti ha nem ereztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Ti ha nem ereztek abszolút semmit a nő iránt, hogyan tudjáátok élvezni a szexet? Vmire csak feláll?

Figyelt kérdés
Ezt kéne vhogy megertenem, elfogadnom, és akkor annyira talán nem rettegnék a megcsalástól
2018. nov. 7. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, magára a nőre. Az alakja, szépsége, stb.
2018. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A latvanyra all fel. Ahhoz nem kell erzelem
2018. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A vágy is egy érzés. Ha semmit nem érzel azzal nrm fekszel le.
2018. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen. A vágy..
2018. nov. 7. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A vágy nem egyenlő a szerelemmel. Lehet hogy te szerelemből fekszel le csak valakivel vagy arra nedvesedsz, (bár ez utóbbit kétlem), de a pasiknak a látvány a lényeg amire feláll... ne mondd már h nem izgulsz be egy jó kemény farok, izmos test, segg láttán?

22(N)

2018. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát nem a szerelemtől áll fel egy férfinek az biztos.

elég a vágy, szerintem még az sem igaz hogy a látvány kell, van amikor elég az is, hogy küzdeni kell érte, vagy valami miatt izgatja a fantáziáját, hogy megfektesse.


az utolsó válaszoló válaszára reagálva, engem pl. nem izgat egy jó segg vagy vastag izom, erre én nem izgulok, nekem több kell, hogy nedves legyen a bugyim 27 nő

2018. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Jé.. egy a másik fejével gondolkodó nő:D ne vedd fel csak meglepődtem:)


A női test az izgató, a feminin jegyek.. ennek semmi köze az érzelmekhez.


A szex élvezete számomra nem lesz több a nő iránti érzelem által.. bensőségesebb lesz egy aktus ha szeretem a partnerem, de hogy szenvedélyesebb nem leszek az érzelmek miatt az tutifix!

2018. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DnPlymn ***** válasza:

a) jobb, mint kiverni

b) bizonyos korban még egy szellőre is felállt :D

c) érzelem nélkül is bőven lehet szexelni, ez a dugás. érzelemmel dugni pedig szeretkezés.

d) részeg vagy

e) a.

2018. nov. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DnPlymn ***** válasza:

Jah. 26F.

utolsó voltam


kicsit ittas, kapás nélkül :D

2018. nov. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az evolúcióban előbb volt a puszta vágy, a formás kerek fenékben lapuló finom punci durva teletöltése örökítő anyaggal. Lehet nyersen fogalmaztam, de ez így ösztönös. A szerelem pedig az agy fejlődésével alakult ki. Aminek az alapja a kötődés a megfelelő génállományú nőstény egyed megtartása miatt.
2019. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!