Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, hogy szinte nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy szinte nem telik el úgy egy óra, hogy ne jusson eszembe a szex?

Figyelt kérdés

Ha alvás közben is felkelek ez az első ami eszembe jut, meg persze reggel is. És szinte egész éjjel merev.

Már nagyon idegesítő ez, főleg hogy nincs kivel szexeljek, néha azt érzem megbolondulok, minden nap önkielégítek pedig.

Mostanában nagyon erős szexuális vágyat érzek, korábban nem volt ennyire. Ennek nem korábban kellett volna lennie úgy 17-18 éves korban?

21f


2018. nov. 8. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lassan nyugdíjba mész 🙄
2018. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért van, mert szűz vagy.

Ha lesz rendszeres nemi életed, ez is elmúlik

2018. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért vicces lenne, ha ez az állapot 21 éves korra már el is múlna. Én 42 vagyok, és még egyáltalán nem múlt el.
2018. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem vered ki, elnyomod, akkor egy idő után a szervezeted sem fogja kívánni. Én óriásit háborúztam ezért magammal, de sikerült egy normális szintre csökkenteni a libidót. Eközben barátnőm is lett, pedig nem volt célom. Ő eléggé fehér májú, így kénytelen voltam én is előhozni a régi énem. Fel a fejjel!
2018. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már szűz, de az biztos hogy egy barátnő sokat segítene. De még egy ideig nem lesz az biztos 😕
2018. nov. 8. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nőként vagyok olyan helyzetben, mint te.

Próbálok ezzel együtt élni, bár néha nehezen megy a koncentráció a mindennapi feladatok során.

Ettől függetlenül furcsa pajkossággal tölt el, hogy emberek közt vagyok de nekik fogalmuk sincs mi jár a fejemben.

21L

2018. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem normàlis hogy nem tudsz egy partnert keresni, találni.

Ne lêgy ennyire êletképtelen, mert sok csaj pont arra vár hogy össze jöjjön valakivel .

2018. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!