Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik próbálták már hármasban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik próbálták már hármasban, milyen volt honnan szedtétek össze a partnert? A pároddal csináltad vagy két idegennel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
párhoz csatlakoztam... 29 f
2018. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Két idegennek,barátnők voltak,nekem nem tetszett, túl kevés vagyok két nőnek,legyen egy de higyjem azt hogy kiélvezte ő is a perceit
2018. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Még nem sikerül megtalálnom a társaságomat hármashoz.

Szerintem úgy kivitelezhető, ha mindhárman "idegenek" vagyunk. Az idegenek helyett lehet jobb lenne egy baráti/bizalmi viszony, amibe az összes fél számára belefér, hogy ha úgy adódik több is van.

Ilyen valószínű soha sem fog összejönni, de azért várok az alkalomra, hogy egyszer sikerüljön,

21L

2018. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

3-as: nagyon figyelj az alkalmakra, mert sokszor szinte észrevétlenül jelentkeznek, és az ember vakon el megy mellettük!

Mi idegenekkel próbáltuk, de nem jött össze. Végül a párom barátjával nyitottunk.

Nem bántuk meg.

2018. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Több emberrel próbáltam

Hármasban még nem

2018. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Chaten keresztül ismertem meg egy hölgyet és el mentünk a barátnője házába ő el ment egy másik barátnőjével bulizni. Ketten maradtunk és miénk maradt a ház. Aztán később valami változott. Hogy véletlenül vagy sem azt nem tudom de haza jött. Szerencsére egyedül így ő is beszállt. Hosszú történet de tisztán emlékszem. Ha valamelyik hölgyet érdekli privátban szívesen le írom. :) 35F
2018. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Két idegen csajjal. Nagyon jó volt!


42/F

2018. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Itt találtunk fiut harmadiknak. Bár Nyíregyházán nem egyszerű
2018. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Párommal és a barátjával sikerült. Nagyon jó volt. Mindenképpen szükséges nekem, hogy valamennyire ismerjem a férfiakat és megbízhassak bennük. A párom mellett a másik férfi egy élő "szexuális segédeszköz", de azért az is fontos, hogy megfogjon benne valami. 45/N
2018. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

mi swingerben nyomtuk, inkább négyes volt, de az idegen csaj egy idő után inkább nézte.

Élménynek jó, de legközelebb máshogy csinálnánk


Nekem nem tetszett, hogy úgymond idegenekkel csináltuk. Elsőnek is semmi érzelmem nem volt feléjük, még egy egyszerű kedvelés sem, úgymond letojtam, hogy nekik mi jó és mi nem, csak a párom és én számítottunk, és emiatt nem érdekelt, hogy ők élvezik e és nem is akartam örömöt okozni nekik.

A másik dolog, hogy míg előtte habár dumálgattunk kicsit, de a szex közben és utána főleg derült ki, hogy annyira nem vagyunk egy összhangon és annyira már nem is szimpatikusak számomra. Olyanok voltak akikkel az életben nem barátkoznánk és habár a pasi nagyon nyomult és már tervezte a következő találkozást, én inkább úgy voltam, hogy kösz, de felejtsük el egymást.


Ideális az lenne, ha olyan csatlakozna, akit kedvelsz, aki tetszik, aki jófej és akivel szex mellett is jól érzed magad, akit élvezel, hogy ott van és akinek te is szívesen akarsz örömöt nyújtani. De persze a nagy hátránya ennek a barát-ismerősnek, hogy baromira nem akarod, hogy baráti társaságodban kiderüljön, hogy te ilyet csinálsz, még akkor is ha tartja a száját az illető, nem akarsz kockáztatni.


Ahol el tudom képzelni, hogy tökéletesen összejön a megfelelő partner, ha mondjuk nyaralsz, találkozol olyanokkal akik halál szimpatikusak, ők lesznek 1-2 hétig a legjobb barátaid és közben végigdugjátok a nyaralást, de még azt sem tudod a másikról, hogy hol lakik vagy mi a vezetékneve.

2018. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!