Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mi történhet? 21L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi történhet? 21L

Figyelt kérdés
Sosem volt még velem ilyen. Este volt szex a barátommal, de egyszerűen azt éreztem hogy nem kívánom (őt) és ne is érjen hozzám. Nagyon jó a kapcsolat, soha nem volt semmi gond a szexualitás terén. Nagyon hirtelen, a semmiből jött ez az érzés, és aggaszt. Veletek volt már ilyen? Hogy reagáltátok le?
2018. nov. 9. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Es ilyenek elnek nemi eletet...
2018. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hasznos válasz, kösz.


Légyszi olyan válaszoljon, akivel történt hasonló.

2018. nov. 9. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem bántott meg előtte valamivel? Lehet észre sem vetted csak motoszkált a tudatalattidban a rossz érzés valami miatt. Nekem (szerencsére) nem nagyon volt ilyen, de egyszer egy (nem szándékosan bántó) beszólással eléggé eltalált a barátom, utána bocsánatot is kért, de én is ezt éreztem mikor lefeküdtem vele. De ez egyszeri alkalom volt, se előtte se utána nem volt hasonló se.
2018. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezeket más nem fogja tudni megválaszolni.

Magadban keresd a választ, maximum annyit tudnánk segíteni, hogy körbekérdezzük a veled kapcsolatos és körülötted lévő dolgokat.


A nagyon jó kapcsolat alatt mit értesz? Eddig idáig vonzott a barátod, mind külső-minden belsőre megfelel számodra, soha nem voltak olyan jellegű vitáitok amiből nagyobb bonyodalom lett volna? Nem tett semmi olyat (ellened) ami nagyon zavart volna téged, esetleg ha tett, nem folytatta-e ezt? Lelkileg volt, hogy megbántott volna nagyon, ami miatt tüske maradhatott benned?


Szóval jó lenne tudni, hogy mitől támadt ilyen érzés.


Esetleg a legegyszerűbb és (kevésbé) valószínűtlen, hogy éppen nem voltál jó passzba, akár stresszes voltál és semmilyen ilyen jellegű közeledést nem kívántál (tehát nem kifejezetten őt, hanem magát az együttlétnek, akár inkább egyedül lettél volna)...

2018. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fáradt voltál, stresszes... Ha többször is előjön ez az érzés, az a baj
2018. nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik barátnőmmel történt: Reggel felkelt, ránézett a férjére és vad idegennek érezte. Azt mondta "Úgy éreztem nem is ismerem ezt az embert. Te jó ég! Mit keresek én ezzel egy ágyban? Undorodom attól is ha hozzámér"

Azt hitte el fog múlni ez az érzés, de nem mult el csak fokozódott. A végén elváltak.

Én sem értem a dolgot, szerintem valami bekattant neki, lehet a gyerekkorból, lehet a férjével kapcsolatos valami dolgozott tudat alatt.

2018. nov. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez csak te tudod megfejteni, ha jó mélyre ásol a tudatodban, vagy a tudatalattidban (?).
2018. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ciklusodban hol tartasz? Ha teljesen megmagyarázhatatlannak érzed az érzést, akkor gyanakodj a hormonjaid épp aktuális szintjére.
2018. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

Nálam is ilyesmi van és elég hamar kialakult, én annak tudtam be hogy minnél több nőt ismertem meg annál jobban útálom őket...


F/42

2018. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!