Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal mind ketten szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal mind ketten szüzek voltunk. De az egyikünk előbb ment el, a másik meg még fel volt izgulva. Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Orálisan ki szoktátok elégíteni egymást ilyenkor? Tudom, hülye kérdés, de egyikünknek sem tudja mit kéne csinálni. :D

19/F


2018. márc. 6. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Folytatni amég a másik el nem ér a csúcsra. Ha máshogy nem megy akkor orálisan vagy a kezeddel. Arról szól az egész, hogy mindketten jól érezzétek megatokat, nem gondolod?
2018. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem hagyjuk kielégítetlenül a másikat. Ilyenkor orálisan kell segíteni. Vagy egy újabb menettel.
2018. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad úgy maradni.Kivéve ha tudja a másik esélytelen hogy elmenjen.Pl férfiaknál 2.3. menetnél már nem biztos eltud menni.Nőknél is több orgazmus után nehezebb.De ha csak 1 és a másiknak semmi,akkor orálisan.
2018. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

"Ilyenkor mit kell csinálni?"

Uramisten,ember..szerintem ti jobb,ha még semmit sem csináltok.

2018. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illik a másikat kielégíteni...
2018. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó, én ezt értem, de addig várjon a másik egy második menetre? ÉS valszeg ott is úgy lesz, hogy az egyik elmegy de a másik még nem.
2018. márc. 6. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mondjuk én, mint nő, minden előjáték során elélveztem. Szex közben sose volt orgazmusom. Ez is egy opció.
2018. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nyalásval!
2018. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit kell csinálni? > Gyakorolni kell.
2018. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fel kellene nőni, nem gyerekjáték, menjetek vissza a homokozóba, 12kb amennyinek tűntök..
2018. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!