Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is felizgultok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is felizgultok ha egy nő magassarkúba van?

Figyelt kérdés

A barátnőm van hogy magassarkúba megy valahova, és mikor meglátom rajta annyira izgató. Egy erős nőies kisugárzást ad neki. Elmondanám neki, hogy ez mennyire izgat és egyszer szexelnék vele úgy is, hogy van rajta magassarkú, de félek hogy esetleg nem találja normálisnak ezt a ,,fétisemet".

21/F



2018. nov. 10. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
A magassarkú szexi és nyugodtan közöld ezt vele is.
2018. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3-as, ennél sztereotípebb nem is lehetnél
2018. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is tetszik, igazán nőies.
2018. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
engem is izgat. vettem ajándékba a barátnőmnek egy ilyen extra magas sarkú, lakk platformos cipőt. azt utcára nem veszi fel csak itthon szokta :) sztem lepd meg te is a barátnődet. az enyém hallani sem akart róla h ágyba utcai cipő, még utcai nadrágban se fekszik be, tisztaságmániája van :D
2018. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!