Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban élő harmincas éveinek elején járó férfinak mekkora átlagosan a szexuális igénye?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy havi/heti hányszor vágyik szexuális együttlétre?

Úgy érzem, hogy az én páromnál ez nem igazán normális, én sokkal többször vágyom rá, mint heti egy alkalom. Őt annyira nem érdekli ez, neki elég a heti egy alkalom. Szerintetek ez normális?


2018. nov. 11. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én legalább napi egyszer igénylem a szexet. De ez természetesen mindenkinél más.
2018. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 naponta igénylem 🙂 36/F.
2018. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nyilván mindenkinél más. Általában azt mondják, hogy a heti 3 az ami egészséges. Viszont nekem is van olyan ismerősöm aki nagyon szívesen csinálná gyakran, de a párja csak havi egyszer igényli. Ember függő a dolog.
2018. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez az a kor, amikor már a legtöbb férfi elkezd lefelé menni.

Persze a duma megvan, hogy ő még napi 6*, természetesen órákat.

Közben meg heti 1, ha régóta együtt vannak akkor meg havi 3.

2018. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó, attól függ, hogy mennyi a dolga a páromnak. De általában heti 1-2.
2018. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember függő. Ha hulla fáradt a pasi, akkor érthető.
2018. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Heti egy a minimum. A heti 4-5 az ideális és kellemes. Napi egy vagy több az egy-két héten belül már nyűg lenne.

32/f

2018. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!