Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Glory-hole, valakinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glory-hole, valakinek van negativ tapasztalata? Pozitivat is szabad mondani, de inkább a negativ érdekel személyes okok végett.

Figyelt kérdés

Történt egy kellemetlen eset és érdekel, hogy másnak is volt már negativ tapasztalata, vagy csak én reagálom tul?

Nem lényeg hogy mi, elég az, hogy nem erre számitottam.



2018. nov. 11. 23:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az is jo lenne, ha leirnátok, hogy mi volt az
2018. nov. 11. 23:53
 2/11 anonim ***** válasza:

A borostája kidörzsölte a makkodat?

Pedig azt ígérték tutira lány lesz a másik oldalon.

2018. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudok tapasztalatot. De én azt tudnám elképzelni, hogy nem is nő, hanem egy pasi volt, aki szop. S ez vhogy kiderül... Nem is értem, kik heterok ilyen helyre mennek, nem félnek ettől!
2018. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha nő lennék és beirtam volna azonnal jöttetek volna mint maga a megtestesült "Adonisz"-ok. Igy viszont játszátok a nagy arcokat. Képzeljétek a fiatalok szeretnek részegen hülyeségeket kiprobálni, főleg kiránduláson.

Megnyugtatlak titeket, nem férfiről van szo.

2018. nov. 12. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:

4. Mi, nem értem?

Tökre megértem, ha vkinek ez jó buli. Csak hát elég lutri dolog!

2018. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
trollolololololllololo
2018. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó volna puncit nyalni lyukon keresztül,csak aztán nehogy homok kerüljön a gépezetbe :D
2018. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Képzeljétek a fiatalok szeretnek részegen hülyeségeket kiprobálni, főleg kiránduláson." - ha tudod, hogy hülyeség, de mégis bevállalod, akkor hol a gond?
2018. nov. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2018. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

míg a Glory Hole fantáziában nagyon izgató tud lenni, az életben a legtöbbször gáz, mert vagy gusztustalan, kiéhezett emberek vannak a másik oldalon vagy olyan személy, akivel semmiképpen nem akartál volna ilyet csinálni.


Gondolom te azt akarod mesélni, hogy lepippantottál valakit, esetleg szó nélkül a szádba élvezett és a végén kiderült, hogy a testvéred/tanárod/apád/papod/ellenséged/legjobb barátod vagy valami hasonló.

2018. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!