Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki el tudja mondani a...

Valaki el tudja mondani a személyes tapasztalatát az angol B2 origó nyelvvizsga szóbeli részéről?

Figyelt kérdés
Jövőhéten vizsgázok, minden tételt nagyjából tudok de nem nagyon vagyok tisztában azzal, hogy húzni kell-e vagy esetleg képet húzok és csak arról kell beszélnem esetleg személyes tapasztalatokkal.

2018. jan. 28. 16:53
 1/3 anonim válasza:

Januárban voltam, tehát viszonylag friss az élmény. Ami az igazat illeti, nem igazán vártam, de így utólag nagyon pozitív csalódás volt és jól éreztem magam közben.

Bementem, legelőször adminisztráció volt. Nekem màr ez is angolul folyt, valakinek még magyarul van, vizsgahely függő. Majd kihúztam a tételeim, 2 képet amiből vàlasztanom kellett egyet, végül a szituációm. Egy àltalános témájú beszélgetéssel kezdtünk, lényegében ilyen bemutatkozás szerű, majd rátértünk a tételeimre. Azt hiszem 4 volt a lapon és abból 2t kellett érinteni, amire a vizsgáztató vezetett rá. Utàna az àltalam választott képről kellett beszélnem, pontosabban a témájáról. A szituációs feladattal zártunk.

Tényleg nem kell félni tőle, egyszerűbb mint gondolnád. Sok szerencsét, aztán ha van még kérdésed tedd fel nyugodtan!

2018. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még ennyit, hogy a szótárat mindenhol lehet használni vagy csak adott feladatoknál?
2018. jan. 30. 16:39
 3/3 anonim válasza:
Mindenhol lehet használni
2018. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!