Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok bevállalnátok, hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bevállalnátok, hogy ki lennétek kötözve, és a párotok külömbözö szexjátékokat dugna fel a feneketekbe?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 12. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2018. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én csak egyfélét láttam, külöMbözőt nem. Biztos van aki szeretné ezt a golyós fingórotyogtatót, de nem hinném hogy sokan vannak. Amúgy ennek milyen hangja van mikor ki be járatod? Ilyen ták ták ták, vagy inkább ilyen cupp cupp cupp?
2018. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor, ha előbb én játszhatnék veled! ;) Hidd el utána nem lenne kedved játszadozni! ;*
2018. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Először én kötöm ki a pasit, és áthívom Bécit a szomszédból, aki nehány évet ült a sitten. Megkérném Bécit, hogy nyugodtan bármit dugjon fel a fenekébe. Én addig összeszedem a cókmókom és keresek egy olyan férfit, aki jobban érzi magát a forró és lüktető puncimban, mint a szaros seggemben
2018. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ozmi ***** válasza:
Van análvibrátorom, használjuk is, de a kikötözősdit nem szeretem.
2019. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!