Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A (férfi) tanárok miből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (férfi) tanárok miből veszik észre ha egy diáknak tetszenek?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet.

2018. nov. 12. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A sok mosolygós szemezés, és a Tanár Úr ma milyen szexi kijelentések hozzá segíthetik a megoldáshoz a tanárt. De általánosságba véve valószínűleg ugyanúgy veszik észre mint bárki más hogyha nyílvánvaló jeleket ad valaki.

Velem előfordult hogy nagyon bejött az angol tanárnőm, és egyszer végig simította a combomat mert valami jól jött össze mikor mellettem ült, majd elájultam azt hiszem eléggé levágta a dolgot.

2018. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanabból, mint egy random férfi egy nőnél.

Ahogy néz, ahogy beszél, ahogy mozog, ahogy viselkedik.

Nekik annyi előnyük van, hogy évente több tucat diáklány kerül eléjük, akik akkoriban próbálgatják a nőiességüket.

Lehet gyakorolni a minták felismerését.

2018. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általában, egy lányon hogy lehet észrevenni?
2018. nov. 12. 23:48
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Amit kérdezel annyira észrevehetetlen, mint néger arcán a tejszínhab

Egy diáklány még nem tudja palástolni az érzelmeit, néha még egy felnőtt nőnek is nehéz

Lopott pillantások, látható kislányos zavar, hajbirizgálás, a saját testének zavart fogdosása. És még nem beszéltem a tanár felé tett egyértelmű jelzésekről....

2018. nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 És ez általában tetszeni szokott a fiatalabb tanároknak, vagy közömbös? Például amit említettél, ha észreveszi hogy zavarban van előtte a diák, vagy sokat szokta nézni
2018. nov. 13. 08:31
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, az #5 nem #4
2018. nov. 13. 08:35
 8/9 anonim ***** válasza:

A tanárok egyrészt rutinosak és kevésbé lehet őket zavarba hozni, másrészt teljes mértékig tisztában vannak vele, hogy az állásukkal játszanak. Szóval max meg fogja állapítani a tanár magában, hogy “na ennek is bejövök”, ami valsz. legyezgetni fogja a hiúságát de ennyi. Ennél többre nemigazán számíthat egy diáklány sem (tudom, tanítottam gimnáziumban egy pár évig).

41F

2018. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én diáklány vagyok , 2 tanárom is eléggé bejön,az egyik magántanár. Kettesben vagyok vele kerek egy órát,mégsem kap el a "kislányos zavar" és nem birizgálom a hajam egyfolytában(amit amúgy unalmamból szoktam kozárólag csinálni).


Sokat beszélgetünk (nem mindig,de volt hogy majdnem az egész órát végig beszéltük), van humora úgyhogy viccelődni is lehet vele. Egy teljesen laza légkör vesz körül,benne persze azzal a tanár-diák kötéssel. Ettől függetlenül lehet simán levágta hogy bejön nekem (meg ahogy kinéz, őszintén szólva kinek nem jönne be) de azok a jelek amiket az egyik válaszoló mondott csak buta sztereotípiák.


A másik tanárommal is egy elég kis csoportban találkozunk,és az első padban ülök. Imádok a szemébe nézni, és sokszor nehéz megállni hogy ne mosolyogjak egyfolytában. Igyekszem azért meg-meg szakítgatni a szemkontaktust néha, hogy ne tűnjön úgy mintha bámulnám. Ezt alapvetően sok embernél csinálom,de ha valaki tetszik és palástolni akarom annál biztos. Szóval lehet ez egy utaló jel szerűség.

2018. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!