Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti belemennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek valakivel szánalomszexbe vagy hasonlóba? Pl. Egy nem vonzó férfiismerősötökről tudnátok, hogy nagyon rég nem volt nője, és megkérne, hogy legalább verjétek ki neki vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pasiként nem biztos, hogy élvezném a szánalom szexet. Az csak egy dolog, hogy szánalomból kiveri nekem egy csaj, esetleg azt is hagyja, hogy megdugjam, nem nyújtana semmi élvezetet, annak ellenére sem, hogy elsül a farkam.

Épp ezért eszembe se jutna, hogy egy csajtól, mert régen szexeltem, azt kérjem, hogy szánjon meg, és legalább verje ki.

2018. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Én kaptam már szanalom szexet. Miutan az exbaratnom elhagyott azt az indokot felhozva hogy "nem en tehetek rola, de tul kicsi es nem erez semmit", en meg gyakorlatilag annyira megzuhantam, hogy az ongyilkossag volt az egyetlen gondolatom, egy lany baratom atjott es rovid beszelgetes utan konkretan megeroszakolt, mikozben en majdnem elsirtam magam arra gondolva hogy hiaba probalkozik ugysem vagyok eleg jo. Ennek ellenere hamar felulkerekedtek az osztoneim, at vettem az iranyitast es nagyjabol vegigdugtuk az egesz napot. Azota nem volt koztunk semmi ilyen, de nagyon jo baratsagban vagyunk, mindkettonknek van kapcsolata es maig rendszeresen irogatja hogy milyen jo volt, valoszinuleg azert hogy soha tobbe ne forduljanak meg a fejemben szuicid gondolatok.
2019. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen sikertörténeteket! :D
2019. márc. 21. 13:03
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sikertörténet?inkább képzelgés😀
2019. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!