Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Titeket zavar ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavar ha elmendtek apátokkal edzeni/úszodába/strandra és utána együtt zuhanyoztok?

Figyelt kérdés

Vagy idősebb pasikkal a zuhanyzás?

Engem egy kicsit zavar mert nem akkora még a szerszámom.

Kort is írjatok.


2018. nov. 14. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tizenévesen zavart. Most már nem zavar.
2018. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MonsteQ válasza:
17%

Szia! Egyértelműen én szerintem nem igazán lenne ciki, hisz férfiak vagyunk. Egy nemiszerv, egy tudat.


Ez olyan hogy nem nézel a másikra mert férfi és pélója van. Most szerintem az sem zavar senkit, ha levetkőzöl más férfi előtt.


A másik, hogy a szerszámod nem nagy kit érdekel, nem azt kell nézni a másik személynek.

2018. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem csak az zavar hogy apamnak ketszer akkora van mint nekem xddd pedig nekem se kicsi
2018. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

általában nem zavar, de olyan is volt már hogy idősebb pasik előtt vetkőztem le, az sem zavar


nekem is kicsi a szerszámom, de az senkit nem érdekel


19

2018. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy öltözőben nem zavar, mert azért öltöző hogy ött vegyem át a ruhám. Ha mások meglátnak nem érdekel, más is azért van ott hogy gyorsan letudja az öltözést meg zuhanyzást. Ruhában meg ne zuhanyozzunk már :D

27/F

2018. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit.
2018. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Régebben zavart, most már nem annyira,mondjuk volt egy furcsa eset amikor tusoltam és egy öregember meg állt elõttem és legalább 30 másodpercig nézett engem és a farkamat is többször, apám meg melletem tusolt, pedig nem is nagy a farkam max 15 cm, aztán oda szóltam az öregnek és lassan el ment, na ez azért egy kicsit hagyott bennem nyomot.

20F

2018. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

“mert nem akkora még a szerszámom.” hány éves vagy ? 15 év körül abbamarad a növekedés.


Inkább a csajok és a jövőd miatt aggódj ne azon hogy apadnak nagyobb van!

2018. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tiniként zavart volna. Most már nem. Lankadtan pedig ritka akié nagy. Pl nekem néha úgy összetud "zsugorodni" hogy a kis gyerek is azt mondja jé enyém nagyobb 35 éves vagyok
2022. márc. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem zavart sose

Tiniként se meg huszonévesen se

Csapatsportoltam meg kolis is voltam

Amúgy meg fölösleges a méreten agyalni mert ha hideg a medence könnyen összemehet bébirépára és idő míg helyreáll a meleg víz alatt

2023. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!