Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az, hogyha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogyha a nagy méretű partnerrel van együtt egy lány utána nem élvezi egy átlagos méretűvel?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam itt gyakorin, hogy állítólag ha egy lány nagy méretű férfipartnerrel van együtt hosszabb ideig, de utána együtt lenne egy átlagos méretűvel, azzal nem élvezné. :-(


Az a helyzet, hogy nekem nem volt olyan sok párkapcsolatom, és nekem ezelőtt átlagos méretű partnereim voltak (kb. 14,15, meg 16 cm hosszúak, vastagságra nem tudom nem emlékszem, de szerintem az is átlagos lehetett).

Nekem őszintén sose számított a méret, kinek mekkora. Nekem az érzelmek számítottak mindig, és az hogy összeillünk-e, milyen a személyisége.

Sőt, mielőtt egyáltalán együtt lettem volna fiúval, én tartottam a nagy péniszektől. Attól féltem nem fér belém, hogy fájni fog, nem fogom élvezni, stb.


Én úgy is hallottam, hogy az a nő aki rendszeresen nagy péniszű férfiakkal él nemi életet, az úgy kitágul hogy utána is csak velük élvezi a szexet. :-( Ez mennyire igaz vajon?


Remélem semennyire.


Visszatérve, én sose vágytam nagy méretre, tartottam is tőle, nem értettem más nőknek ez miért fontos vagy miért szeretik a nagy péniszű pasikat.


Az volt a szerencsém, hogy az első együttlétem egy átlagos méretűvel volt :-) aki figyelmes, kedves és gyengéd volt, szerettük egymást és vonzódtunk egymáshoz. Életem első orgazmusát neki köszönhetem. :-)


Viszont a mostani barátom nem nevezhető átlagos méretűnek (nekem első olyan), 19 centis neki és kissé vastag (nem tudom mennyi).

Csak ezért nem hajthattam el (pedig mikor először megláttam neki kissé elbizonytalanodtam). Mondtam is neki kissé szűk vagyok :-( és lehet gond lesz emiatt a szexuális együttlétünkkel (mikor leges legelőször voltam fiúval is gond volt, szűk voltam meg kellett szoknom de egyre jobb lett).

Sok előjátékkal végül sikerült, de az igazat megvallva az elején kényelmetlen volt az első de a második együttlét is. Nem úgy mondanám, hogy fájt, de nem volt jó érzés.

Aztán előbb-utóbb őt is megszoktam, már egy idő után vele is élveztem (nem minden pózt, hátulról van úgy rá kell szóljak ne durvuljon).


Szóval megszoktam, csak attól tartok, hogy esetleg történik valami (nem lehet tudni), szét megyünk, én összejövök esetleg egy olyan partnerrel akinek átlagos méretei vannak, és vele nem fogom úgy élvezni mint azelőtt mikor még átlagos méretűekkel kezdtem. :-(


Pedig szeretném, és tényleg engem nem érdekel a méret, de mióta ezekről olvastam kissé megijedtem.


Én 25/L a pasim 31/F.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2016. márc. 29. 21:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a hosszúságért.
2016. márc. 29. 21:34
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Hmm szerinted szules.utan olyan tag maradsz mint akkor ???

Nem

Szal a huvely eleg rugalmas

Megszokod a nagyot es utana a kicsit is nyugi

2016. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Pont az ilyen kérdések miatt sírnak a 14centis srácok...
2016. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jo nagy baromság.....nem fogsz kitágulni nyugi. A hüvely rugalmas. A "nagy" max látványnak jó - amúgy édesmindegy.
2016. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már miért kéne hogy sírjanak?


Pont hogy nem biztos hogy így van, ezért tettem fel a kérdést.

Nem mondom, örülnék ha a mostaninak kicsit kisebb lenne..

2016. márc. 29. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell aggódni, a hüvely rugalmas. Szex és szülés után is visszaáll az eredeti állapot.

Amikor "tágabb lesz" az azért érződik úgy, mert az izmok gyengülnek, ezt megelőzheted Kegel-gyakorlatokkal (intim torna gy.k.), még rendszeres szexszel. ;)


Viszont rossz hír, hogy a rugalmassága véges: nagy mérettel mindig lesz olyan póz, ami kellemetlen, és a túl kicsi méret meg mindig kevesebb ingert fog adni.

2016. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nem fogsz úgy maradni. Mivel a hüvejben is izmok vannak, amik köztudottan rendkívül rugalmasak ha kell nyúlnak és kitágulsz, ha kell összehúzódnak. Ezen intim tornával tudsz segíteni edzeni. Hidd el nagyon megéri. Tapasztalatból mondom. Fiatal koromban eleg megalomániás voltam. Élveztem a hatalmas dolgokat magamban, ahogy feszített és egyre jobban kitöltött. És folyamatosan egyre nagyobbakat. Egészen elképesztő méretekig jutottam. Egy ideje felhagytam vele és naponta többször is tornáztatom. Teljesen normál méretre visszatornáztam a mókuskámat.
2016. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szerszámom 4.7 cm-es átmérője tökéletesen megfelelt a feleségemnek, minden alkalommal el is élvezett.

Hármas szex partiban előszőr én „látogattam meg”, majd a barátom következett, „misszionárius” pózban. A farka olyan vékonynak bizonyult, hogy a kedvesem hüvelyét nem töltötte ki. A hosszúra nyúlt menet alatt, különböző fájdalmas trükkökkel próbálta a hüvelybemenetet szűkíteni, hogy a farka elsüljön. A punciban pihentetve várta meg, hogy újra felálljon, majd ugyanolyan nehézségek árán újra beleélvezett. Nejem a barátom előtt sejtelmesen válaszolt a kérdésemre, hogy milyen volt, csak másnap merte bevallani, hogy nemcsak az első, a második belespricceléskor sem élvezett el.

ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!