Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg elítélendő nőként?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg elítélendő nőként?

Figyelt kérdés
Mint nő nem vallom azt,hogy a nemem csakis és kizárólag olyannal fekszik le akibe fülig szerelmes (legalábbis én nem) és ezért elvagyok ítélve, sőt elhordva mindenféle cafkának. 20 éves vagyok, dolgozok, viszont néha megengedem magamnak hogy áthívjak srácokat, esetleg egy buliban lefeküdjek velük. Ha párom van akkor 100%-ig hűséges vagyok. De ha nincs akkor imádom a változatosságot a szexben, és teljes mértékben ki akarom elégíteni a partneremet, szeretem szájjal kényeztetni és simán kipróbálnék fura dolgokat is az ágyban mert izgalmasnak tartom ha nem csak a hagyományos dolgokat csináljuk.

2018. nov. 14. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy mit teszel, ha több, mint két partnered volt életedben, az emberek java része megvet majd ezért

Ugyanebben a cipőben járok, bár én már elmúltam 30

A társadalom szemében egy nő csakis és kizárólag azért él, hogy gyereket szüljön, és nyalja a férje seggét

Ha szereted a szexet, akkor biztosan riherongy vagy, és különben is mit képzelsz magadról, hogy élni mered az életed....

Én is kaptam sok ilyet, sőt, a mai napig kapok.

De már elengedem a fülem mellett. Senkinek nem tartozom elszámolással arról, hogy mikor kivel keféltem

2018. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sokszor megkapom hogy "a kicsapongó életem" helyett inkább a karrieremre koncentráljak, és találjak párt aztán alapítsak családot. Kérdem én, ha gyereket szülök, ne legyen meg neki a biztos háttér? A karrierem pedig halad. Annyira álszent és érthetetlen ez a felfogás. Alig várom hogy anyuka legyek, és hogy családom legyen de 20 évesen én most teljesen ki akarom élvezni hogy most vagyok fiatal, most kellek a pasiknak, mielőtt megállapodok valakinél.
2018. nov. 14. 21:42
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sokkal jobb hogy megéled a vágyaidat, minthogy depressziós lennél mert elfojtod őket. Éled az életed, boldog vagy. Így jó. A partnereiden kívül úgyse kell tudni senkinek mit hogy csinálsz. Senkit nem zavarsz vele. Nektek jó, más véleménye nem számít.
2018. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
20 évesen karriered van?
2018. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem elítélendő. Fiatal független nő vagy azt csinálsz amit akarsz. Jobb ha most éled a kis életed minthogy majd pár év múlva mikor már családod lesz akkor jöjj rá h te még nem is éltél igazán.
2018. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki azt tesz az életével amit akar. Szerintem senkinek semmi köze hozzá ki mikor hanyszor kivel kefel
2018. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon is jó csinálod és ne foglalkozz mással mert teljesen felesleges !
2018. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
#6os vagyok, a valaszom a kérdezőnek szólt, ami egy oszinte, és realis válasz volt. Egy szóval sem emlitettem azt, hogy én szexkapcsolagokat keresek, férjem van! Úgyhogy gyökerek kimeljenek meg a privatjaiktol. Kosz
2018. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Diavolino44 ***** válasza:
42%

#9 Itt te vagy a hulye, mar bocsanat.

Minden helyen van kezelve. Amikor parkapcsolatban van huseges, s betartja a tarsadalmi normakat, viszont mikor nincs akkor miert ne elhetne ki azokat a vagyakat amik benne vannak? Azert mert te elfojtod attol meg nem az a normalis. Sokkal jobb lesz neki, ugy bele menni 5-10 ev mula egy hazassagba, hogy nem lesz az, hogy uh de kiprobalnam massal, de rendes asszony vagyok s nem csalnam a ferjem.

2018. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Én nem ítéllek el érte, mint pasi, ha jól esik miért ne csinánád?
2018. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!