Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők. Hogy kezelitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők. Hogy kezelitek, ha a jelenlegi párotoknak kisebb a pénisz mint a megszokottnál?

Figyelt kérdés
Ha pl. kisebb mint amihez szoktatok, vagy ami ideális lenne ?

2018. nov. 15. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Én a magyartalan kérdéseket rosszabbul kezelem.
2018. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem olvasod vissza, amit írsz mielőtt elküldöd?
2018. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 he84 ***** válasza:
42%

Nekem teljesen okésak a kicsik.


És nem kérek privit!

2018. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mivel nekem - a nők többségéhez hasonlóan - nincs hüvelyi orgazmusom, ezért nekem tökmindegy, mekkora. Csak túl nagy ne legyen, mert az meg fájdalmat tud okozni rendesen. A lényeg részemről, hogy a párom legyen annyira gyakorlott, hogy tudjon kielégíteni csiklón kicsivel azután, hogy elélvez, de ez megvan szerencsére. Sokszor egyszerre is összejön.
2018. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%

Szerintem ha párkapcsolatban vagy, nem azon kéne izgulnod hogy kicsi a pélód.


Ennyire azért nem aljasok a nők, csak azért mert pár filmben röhögnek a pinduri rudin.


Én is lefeküdhetek valakivel, akinek kicsi a melle vagy nincs feneke, vagy el van hízva.

Szimplán azért, mert vonzódom hozzá, ahogy van, szeretem.


Nem kell túl spilázni.

2018. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Irhatjatok hogy nem lenyeg de “sajnos” tudom milyen mikor nagyhoz vagy szokva. Utana kb nem erzel semmit es elvezhetetlen. Nekem 1 ilyen kapcsolatom volt, mas teren is volt problema, nyilvan nem csak ezert de biztos kozrejatszott benne hogy 1 honapig tartott az egesz
2018. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Ennek az lesz a vége, hogy lapátra raknak és kint tágasabb.. Ha jó nevelést kapott kiröhögni nem fog, de minél hamarabb meg fog szabadulni tőled, tudom ezen már jó néhányszor átestem...
2018. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 he84 ***** válasza:
77%
Nem mindenki felszínes, kényes. Jobb a kisebb, mint a túl nagy! Na meg a hüvelyméretek is másmilyenek, még alkalmazkodni is tudnak, plusz ha egy ujjazással ki lehet elégíteni nőket, akkor kicsi és esetleg vékony pénisszel is, ami vastagabb egy ujjnál is, csak kitartónak, ügyesnek kell lenni! Csak mert valami nem átlag, attól még lehet jó,... Csak mert valakinek több baja volt és nem állt hozzá jól, ne szenvedjen itt pluszba miatta a többi férfi is! És más nő is nyilatkozott, hogy jobb a kicsi a nagyhoz képest! Nyilván akadnak olyan kicsi péniszű férfiak is, akiknek nem jön össze, mert vagy nem próbálkoztak jól és túlzottan alábecsülték magukat a nők miatt, ami taszító, vagy rossz, felszínes nőt fogtak ki és itt gyűlnek össze, ezért írnak itt. Vannak normális nők, akik valóban elfogadják és/vagy szeretik! Ez nem azt jelenti, hogy akkor a világon mindenhol ugyanígy ez a helyzet, hogy a nők nem fogadják el! Na meg Ázsiában sokkal több a kis péniszű férfi, mégis szexelnek, szaporodnak gond nélkül. A személyiség, a hozzáállás, a kitartás és a rugalmasság többet számít. Akinek nem számít, az egy külsőorientált, felszínes, kényes és éretlen ember, már elnézést.
2018. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
#4 vagyok. Annyival kiegészíteném, hogy én sokáig gyakoroltam intimtornát, így elég jól rá tudok szorítani hüvellyel a péniszre, ami nagyon szokott is tetszeni az eszköz tulajdonosának. ;) Feltételezhetően ennek akkor is hasznát tudnám venni, ha a pénisz vastagságát (pontosabban vékonyságát) kellene valamelyest ellensúlyozni. De mivel ez nem nekem kell, mert ugye mint említettem, nekem sincs közvetlenül hüvelyi orgazmusom, csak azt akarom vele hangsúlyozni, hogy amúgy a nő határozottan tud tenni valamit azért, hogy jó legyen neki a kisebb méret is. (Meg nem mellékesen időskorában is jól jöhet még, ha edzettek a záróizmai...)
2018. nov. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Van, akinek a kicsi a jó, mert szűk és rövid a hüvelye. Van, akinek a nagyon nagy jó, mert tágabba hüvelye. Viszont nagyon kicsi pénisszel nehezebb szerintem hozzáillő nőt találni. Na meg olyan is van, akinek 16-17 cm körül van a hossza, de mellette nagyon vékony, meg olyan is, hogy rövidebb, de jó vastag. Nekem pl kell a vastag pénisz, de ha megvan az a bizonyos vastagság, akkor lehet rövidebb is. Sajnos, ha egy nagyon vékonnyal találkoznék, az nekem nem lenne jó, mert nem éreznék semmit. De van párom, tökéletes mérettel, szóval ezek csak elméleti dolgok.
2018. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!