Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy győzzem le félelmem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le félelmem?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, még szűz. Régebben csúnya kislány voltam, sosem érdeklődtek a fiúk irántam, de 2-3 éve kicsit kikupálódtam, azóta egyetemre mentem és változtak a dolgok.

Sok srácnak bejövök, ráadásul volt már nem egyszer példa rá, hogy "összegebalyodtam" valakivel, de nem mertem vele lefekdüni.

Folyamatosan arra gondolok, hogy béna leszek (fogalmam sincs mit kéne tennem), fájni fog és a pasi ki fog gúnyolni és meg fog alázni. Az uóbbi biztos a régi sérelmekből adódik.

Mit csináljk?



2018. nov. 15. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Ezt fiúk szokták írni.


Mi lenne, ha előbb összejönnél valakivel?

Egyből a szextől félsz?


Akkor nem állsz rá készen.


De már biztos kaptál 100 ajánlatot privátban.

2018. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Hú most tuti biztos egy csomó privátot fogsz kapni :D


Amit tanácsolhatok, az első és legfontosabb, hogy ne görcsöl rá! Ne akarj csak azért túl lenni rajta, mert már túl vagy a 20-on. Semmiről sem vagy ekésve, és ne ugorj bele,csak akkor ha 100%-ig készen állsz rá, lélekben is. Hidd el a megfelelő pasit aki szeret téged, egyáltalán nem fogja zavarni :)

2018. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy szűz fiú nem fog kigúnyolni.


És egy nem szűz sem, aki megérdemel.


Aki kigúnyol azt dobni kell, vili?

2018. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz egy fiúval, aki szeret, és elmondod neki a félelmeidet, segíteni fog túllépni rajtuk
2018. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te csak túl akarsz lenni rajta?
2018. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ötös!

Eddig full erkölcsösen gondolkodtam erről, hogy majd "az igazival", de volt egy olyan eset, ami elgondolkodtatott azon, hogy lehet "túl kéne esni" ezen, hogy ne szerencsétlenkedjek a jövendőbeli párommal.

2018. nov. 15. 21:50
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a nagy félelmem, ha megszeretek valakit elhagy emiatt sajnos. Ezért gondoltam tán jobb lenne érzelmi kötelék nélkül az elsőt.
2018. nov. 15. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj túlesni, szerintem. Az én fejemben is megfordult már, de inkább elvetettem az ötletet. Mert bizalom nélkül, úgysem lenne jó tapasztalat.

Inkább az érdeklődő srácokat tekintsd át jól. Milyenek? Vki tényleg bejön? El tudnál képzelni kapcsolatot? S ha látsz ilyet közűlök, s ő kapcsolatot, nem egy könnyű numerát keres. Akkor randi meg ez meg az. S elmondhatod, hogy szűz vagy. Ha ezen kiakad, akkor nem hiszen, hogy normális kapcsolatra tervezne. Ha nem akad ki, akkor szívesen elveszi a szüzességed. S már nem is leszel szűz! ;-)

2018. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhagy? 😃😃😃😃


Kislány, te hatalmasan naív vagy.


Nőket soha az életben nem hagynak el emiatt, hanem imádják a férfiak.


Ha férfi lennél, azt mondanám szopó...de így? Örülj neki. Imádni fogják.

2018. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Butaság csak azért lefeküdni valakivel, hogy ne legyél szűz.
2018. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!