Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy győzzem le félelmem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le félelmem?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, még szűz. Régebben csúnya kislány voltam, sosem érdeklődtek a fiúk irántam, de 2-3 éve kicsit kikupálódtam, azóta egyetemre mentem és változtak a dolgok.

Sok srácnak bejövök, ráadásul volt már nem egyszer példa rá, hogy "összegebalyodtam" valakivel, de nem mertem vele lefekdüni.

Folyamatosan arra gondolok, hogy béna leszek (fogalmam sincs mit kéne tennem), fájni fog és a pasi ki fog gúnyolni és meg fog alázni. Az uóbbi biztos a régi sérelmekből adódik.

Mit csináljk?



2018. nov. 15. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz leginkább? Hogy béna leszel? Hát senki nem született profinak. De ne aggódj, ha van hozzá érzéked, akkor jó leszel elsőre is. Kell hozzá egy kis empátia, intelligencia, odaadás, és kb ennyi. Nagyot rontani nem lehet, ha nem bohóckodsz.
2018. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha csak azért fekszel le valakivel, hogy elveszítsd. De tény, hogy szerelemből sokkal jobban esik. :)
2018. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítek eloszlatni a félelmeidet, nagyon barátságos fiú vagyok, és kellően tapasztalt. Garantáltan nem bántalak meg. Nem, nem akarom elvenni a szüzességedet. Tudok egy jobb módszert.


Írj, ha érdekel.

2018. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!