Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nagy baj az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj az, ha egy pasi legalább egyszer az életében ki akarja próbálni az anált nővel?

Figyelt kérdés

Nem beszélek arról, hogy az legyen a kedvenc, hogy az leygen a muszáj.


De miért baj, ha legalább egyszer szeretné megtapasztalni, hogy mégis milyen az, ami sokaknak szokásuk?


2018. nov. 16. 10:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Miben más egy pasi segglyuk?"


Mondjuk abban, hogy egy pasihoz tartozik?

Miben más egyik punci, mint a másik? Azért sokaknak az se mindegy, kié az a punci. Vagy neked mindegy, csak lyuk legyen? Nem értem a kérdést.

2018. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a b*zizást speciel én sem értem, ennyi erővel bármire rá lehetne húzni, hogy b*zis, ami nem vaginális szex. Egy pasinak is van szája, akkor miért nem mindegy, hogy ő szop-e le, vagy egy nő? Sőt, miért nem csókol meg minden férfi más férfiakat? Miért baj, ha kiveri neked egy férfi? Hát a nőknek is van keze...
2018. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A második mondatomba megírtam a lényeget.
2018. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!