Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van olyan, hogy egy légyott annyira erotikusan, hevesen, szexisen sikeredik, hogy még jó idő múlva is ha eszetekbe jut, nedvesedni/merevedni kezdtek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Légyott? Most ezt nem értem . 😀
2018. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod mit jelent a “légyott” szó, akkor javaslom lapozz tovább, és ne hirdesd, hogy ostoba vagy
2018. nov. 16. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Velem volt ilyen. Volt egy pasi, akivel összeakadtam, és annyira szexi volt az egész, hogy utána hetekig csak vigyorogtam, valahányszor eszembe jutott az eset, és elég volt egy pillanatnyi emlék, máris nedvesedni kezdtem
2018. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Volt pár ilyen. Ahh azok a pasik :D
2018. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!