Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha lenne/van pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha lenne/van pasitok és sose tudna róla benne lennétek mással titokba kefélni?

Figyelt kérdés
Irjatok kort is! És csak őszintén!
2018. nov. 17. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

NanÁ, aranyom!

82N.

2018. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Az sok mindentől függ.

Ha teljes szívemből szeretem, akkor nem, nem kefélnék mással.

Ha nem szeretem, akkor lehet hogy megcsalnám, de inkább érzelmi okokból és gyávaságból, ilyen már előfordult sajnos, és azóta inkább úgy vagyok vele, hogy ha nem szeretem eléggé akkor inkább kidobom minthogy félrekúrhjak.

Ha meg szeretem de régóta vagyunk együtt és már unalmas, akkor megpróbálnám a mostani érettebb fejemmel először megoldani a problémát, újítani vagy valami, ha nem működik de nem akarom elveszíteni akkor valósznű hogy megcsalnám...

Viszont a lelkifurdalásom miatt valószínűleg előbb kidobnám és aztán lennék együtt mással.

21/N

2018. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Én nem vagyok híve a monogámiának, így simán

36n

2018. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod a dolgokat 2-es :) Van olyan srác akivel ezt meg lehet beszélni úgy, hogy mellette még együtt maradtok. Sok pár van, aki 3-assal vagy másképp fűszerezi a szexuális életét.
2018. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem bonyolítom túl :D

Szerintem én sose fogok olyannal összejönni, mert féltékeny típus vagyok és ha meglátnám a páromat más nővel akkor tuti a hátsó kertemben végezné a nő, elásva :D

2018. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as. Majd kapod az ajánlatokat. 😂
2018. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Benne ,mivel nem foglalkozik velem eleget!! Privi nem kell!!
2018. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Sose csalnám meg a páromat. (Ha elhanyagol vagy már nem olyan a kapcsolat, akkor beszélnék vele. Ha semmi sem változik, akkor minek is lennék vele?)

22L

2018. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, éppen ez van a fejemben 2-3 napja.
2018. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,én benne lennék.18L
2018. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!