Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy párhuzamos univerzumból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párhuzamos univerzumból megjelenne egy másik éned, és lehetőséged lenne egyszer szexuális értelemben közel kerülni "saját magadhoz", megtennéd? :D

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak is ki tudom verni. Viszont egy másik férfihoz hozzányúlni még akkor is furcsa lenne, ha az én lennék. Nem hiszem, hogy megtenném.
2018. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem valòszìnű. Cukinak tartanàm hogy alacsony ès menő a haja, de a lògò melle ès a kapa foga miatt szerintem felejtős lenne xD

A jellemèről nem is beszèlve :D

2018. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de akkor ez csak hetero értelemben képzelhető el? Egy olyan parhuzamos univerzumban, ahol mindenki az ellenkezője a saját nemének? Én olyat megéltem már álmomban, hogy bementem a szobámba és ott találtam önmagam az ágyon fekve. Odamentem hozzá és a legelső dolog amit reflexesen csinálni akartam az az, hogy megcsókoljam. Meg is tettem, majd felébredtem. Ha lehetőségemnlett volna tovább is megyek önmagammal. És ezt tényleg minden ego nélkül mondom. Nem azért mert imádnám magam. Biztos a magamhoz hasonló, ami vonz tudat alatt, aminek már van egy enyhe homoerotikus vetülete. L
2018. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ja, de akkor ez csak hetero értelemben képzelhető el?"


Egyáltalán nem, én úgy értettem, ahogyan te is írtad. Azért került a hetero témakörbe a kérdés, mivel kíváncsi voltam, hogy aki hetero, fantázia szinten vonzódna-e saját magához, ergo a saját neméhez. Szerintem ebben az esetben nem áll fenn a homoszexualitás ténye, inkább egy kis kíváncsiság nárcisztikus hajlammal ötvözve. Egyébként köszönöm a válaszodat, ha egyszer folytatódna az álombéli románcod kíváncsian várjuk a fejleményeket! :D

2018. nov. 18. 00:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha lefeküdnék magammal az megcsalás lenne a barátnőmre nézve? :D
2018. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem az nem megcsalás.:D

A kérdésre visszatérve téged érdekelne a dolog?

2018. nov. 18. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én csak orált tolnám segbe nem basznám magam meg azt se akarnám hogy segbe baszam saját magam.
2018. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös! sztem.az csak masztinak számít! 😃

én 69ben szopnám magam az biztos, aztán, hogy a másik én mennyire perverz??? (természetesen ugyanannyira, mint én, tehát csapatnánk mindenhogy) XD

2018. nov. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ott ellenkező nemű lennék akkor szexelnék önmagammal
2018. nov. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!