Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg ennyire felszinesek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire felszinesek a melegek? Ennyire nem érdekli őket a másik érzelme csak a saját kielégülésük? 18bi/f

Figyelt kérdés

eddig volt 3 barátnőm, de mindben csalódtam, mert anyagiasak voltak és belőlem olyat akartak ami nem vagyok, egy védelmező, férfias valamit, ami nem vagyok. egyik arra is rávett hog vágassam le az emomat, pedig imádtam azt a hajam. már visszanőtt, és a kapcsolat is véget ért. úgy döntöttem fiúbal is megpróbálkozom. fel is regeltem egy elvileg normális társkeresőre, amit a melegek használnak, de hamar rájöttem, hogy nem minden úgy van ahogy az a tvben el van adva. tucatnyi vénség farkát kaptam meg üzenetben.... majd egy normálisnak tűnő férfi kezdett irkálni. én hittem neki, annyira normálisnak tűnt, majd találkoztunk, de amit megbeszéltünk, hogy randi és ilyenek mindent leszart, és meg akart dugni. majd nem engedtem, és hülyegyereknek nevezett és elment, de pár nap múlva írt, megbánta, kivékültünk, és úgy tünt minden jó. aztán jött egy randi, ami után megdugott... persze fájt rendesen de ez nem érdekelte, majd letiltott és eltünt.... na most ezt kaptam. érzelmileg tiszta zizi vagyokk, magam alatt vagyok, néha eszembe jut hogy megölöm magam. miért kell hogy ezt kapjam? sokat bőgök a napokban, iskolában sem voltam.


én egy 18 éves biszex emo/rocker gyerek (igen, még nem tartom magam felnőttnek) vagyok.


2017. jan. 9. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Üdv a valóságban,az élet ilyen...
2017. jan. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Összevissza gondolkodol, persze, hogy saját kielégülése vezet mindenkit, különben megelégedne a kutyája simogatásával. A bár milyen ...szexualitás a nemi ösztön fizikai kielégítésére irányuló cselekmény, vajmi kevés köze van a az érzelmekhez, ez csak állatias ösztön-levezetés.
2017. jan. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen. Pl Romeon ugyan ez megy lassan 1 éve ott vagyok konkrétan 1 normális sracot talaltam onnan,lassan 5 hónapja járunk. Romeon vagy az van aki már a kutyának se kell és nem tudja eladni magát vagy a maradék 1-2% akik valami normalisat akarnak, csak idővel feladja. Vagy még elfogadasnal tarto sracokat kell keresni mert még tiszták vagy azt az 1 2 főt.
2017. jan. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ha 5 hónapja jársz valakivel akkor miért vagy még romeon? Ott nem csak szexet vagy kapcsolatot lehet keresni? Kérdező neked meg azt javaslom, hogy magaddal foglalkozz egy kicsit, ne akarj most kapcsolatba beleugrani. Értelmes emberekkel bárhol lehet beszélgetni akár itt is, az se kell, hogy meleg legyen vagy srác az illető. Magadat kéne kicsit megismerni, meg rendberakni a dolgokat, mert szerintem elég alacsony az önbizalmad, nem tartod magad sokra. Ezen kéne dolgoznod első körben, mert ha valakivel találkozol és csak meg akar dugni aztán otthagy ha nem sikerül, azzal ne békülj ki, tiszteld magad annyira, hogy az ilyenekkel nem állsz szóba az eset után. Remélem sikerül kijönnöd ebből az érzelmi mélypontból.
2017. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Lehet találni normális embereket, csak türelmesnek és ami nagyon fontos, kritikusnak kell lenni. Nem kell mindenkivel ismerkedni, aki az utadba kerül.

Leírok néhány dolgot a teljesség igénye nélkül, amik sokat segíthetnek a témában:


-cseten mi a nickneve, társkeresőn milyen a profilja? Ha pl. "szopok30bp"-típusú nickneve van, már eleve nem kell vele foglalkozni, hiszen ha valaki normális, komoly szándékkal ismerkedik, az miért tartaná fontosnak, hogy az első dolog, amit megtudj róla, az a szexuális élete? Ugyanígy a társkeresős profilokkal is ez van: sokat elárul a profil igényessége, a bemutatkozó szövege, egyrészt hogy tud-e helyesen írni (ami ugye egy alap-műveltséget feltételez), másrészt hogy mit tart fontosnak leírni magáról. Ha szexuális dolgokat találsz ott, akkor szintén kilőve.

-Vannak-e fent képei? Ha nincsenek fent, az nem feltétlenül gyávaságot jelent, hanem azt, hogy nem vállalja fel magát nyilvánosan. Ez pedig annyiból jó, hogy nem néz ki, nem viselkedik gázosan (hiszen mivel titkolja, ezért odafigyel arra, hogy normálisan viselkedjen). Ha pedig van is fent képe, milyen jellegűek? Ha szexuális jellegűek, akkor kilőve.


-Ha elkezdtek kommunikálni, mik a legfőbb témái, amikről lehet vele beszélgetni? Ha rögtön a szex, már kilőve, hiszen egy komoly ismerkedésnél sokkal fontosabb témák is vannak.


-Nem árt megtudni a családi hátterét, mivel foglalkozik, mit tanul, dolgozik-e, mennyire tudja beosztani a pénzt, hogyan viszonyul más emberekhez.


Szóval attól, hogy valaki a képei alapján bejön neked, még nem jelenti azt, hogy komolya kell vele ismerkedni. Először nézd meg a fentebb leírt szempontokat, s ha azok nagy részének megfelel, akkor bonyolódj bele a komolyabb dolgokba.

2017. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Te régen sem voltál heteró.


1. 18 évesen kb a 16-23 évesekkel ismerkednél akkor.


2. Nem akarnád hogy valaki TÉGED MEGDUGJON.


3. Nem bőgnél.


---

Most komlyan: Nekem is előbb jöttek az életemben azok, hogy lányokkal voltam és aztán próbáltam ki fiúkkal is. De csak korombeliekkel ismerkedtem és mindig én voltam az, aki megdugta a másikat. Ja és ha a második randin dugtam valakivel (NEMTŐL FÜGGETLENÜL), akkor sosem bőgtem utána hogy a másik csak alkalmit akart, mert volt annyi eszem hogy rájöjjek, a második randi utáni dugás általában nem azt jelenti hogy tartósan együtt lesztek.


23/F

2017. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Vannak olyanok is, akik érzelmeket szeretnének, de sajnos mi vagyunk kevesebben, vagy csak "elbújva".

Az ismerkedő oldalakból meg hát hamar sikerült kiábrándulnom, bár tuti van ott is egy-kettő normális szétszórva. :)

Sajnos élőben meg nem is mertem/tudtam ismerkedni fiúkkal.:/

20/f

2017. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

6#-os pont az ilyen hozzállás zavarja a kérdezőt (is) amilyenről Te is tanuságot teszel.

Az alkalmi szex után az egyik fél általában elkezd gondolkodni, kötődni a másikhoz ha vannak érzelmei...

Itt kezdődnek a gondok.

Micsoda idők, micsoda erkölcsök!

A lelketlen embereket tényleg el kell kerülni, sokat tudnak ártani a jószándéku srácoknak.

22/f

2017. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

8-as!

És mi a megoldás erre? Nem kell alkalmizni. Egy esetleges komoly kapcsolatot nem alkalmival kell kezdeni. A szex az egy szerelmi kapcsolat betetőzése, megkoronázása, milyen dolog már, hogy rögtön azzal kezdik? Nem beszélve arról, hogy ha egy vad idegennel összefekszik az ember, nagyobb az esélye bármilyen betegség elkapásának.

2017. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

8.

A kérdező a második randin hagyta megdugatni magát életében először egy másik férfi által úgy, hogy közben előtte csak ő dugott lányokat korábban.


"ha vannak érzelmei..."

HA VANNAK ÉRZELMEI A MÁSIK FELÉ. Ba zmeg, nem érted hogy nem lesz mindenki mindenkibe szerelmes akivel egyszer dug az életben? Nekem kb 20 partnerem volt az életben, de csak 4-szer voltam szerelmes. Ráadásul a 4-ből is 2 olyan emberbe, akikkel sosem volt meg a lehetőségem hogy szexeljek.


Azzal valamilyen súlyos lelki bajok vannak, aki mindenkibe szerelmes lesz, akivel dug.

2017. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!