Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdek beleőrülni abba, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleőrülni abba, hogy szingli vagyok, de soha nem érek el sikereket. Mit tehetnek, ha a maszturbáció sem segít és prostikkal sem tudok kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Kösd fel magad, mert ennyire nem lehet valaki tehetetlen
2018. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Ne Rinyáljál
2018. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ismerkedj!!!
2018. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nekem több mint 6 éve nincs senkim, mégse vinyákolok mint te.
2018. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Járj el a haverokkal szórakozni, ismerkedj csajokkal és ne görcsölj rá erre, ne mindig ezen kattogj h nem érsz el semmit mert ezt a csajok megérzik és utána hiába próbálkozol erőltetetnek fog tűnni.
2018. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"és prostikkal sem tudok kapcsolatba lépni" Miért???
2018. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"szingli vagyok," Milyen vagy? Szingli? Az meg milyen?

Inkább nyomorult...

2018. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt a prostis részt nem igazán értem:D Mai világban mi az hogy nem tudsz kapcsolatba lépni velük? Konkrétan 2 perc alatt fel tudod hívni a lakóhelyedhez legközelebbi lányt, hogy ráér-e éppen.
2018. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem könnyű manapság. Most mindenki a telefonjába van merülve.

Régebben egyszerűbb volt!

Állt a lány a megállóban, megkérdeztem, mióta várja a buszt(távolsági). Precíz volt, elővett egy menetrendet, megállapítottuk, megint kimaradt egy járat, stb.

A szimpátia megvolt, megvolt!

2019. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek, Soros megtiltotta hogy felhívd a 87573727 prostit aki dolgozik épp? 😃


Meg mi az hogy sikertelen... szingliként értem el a legnagyobb sikereket, akkor lehet a legjobban egyetemre, karrierre vagy vállalkozásra koncentrálni. Utána ha lesz pénz lóvéra, már független felnőtt férfiként magától fog menni.

2019. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!