Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan szingli pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan szingli pasi, aki a méretéből adódó csalódások és gátlások miatt ma már szinte alig van libidója?

Figyelt kérdés
Nekem 2 barátnőm volt eddig (28 vagyok) és egyik sem élvezte a szexet (11 cm a kerülete). Mivel átlag alatti pasi vagyok (alkatra is) így kőkemény meló volt összejönni velük. Azonban már 3 éve nincs barátnőm és azt tapasztaltam, hogy gyakorlatilag 0 a libidóm. Amikor havonta 1-2 alkalommal rámjön a maszturbálhatnék, akkor is egy videó alatt 1-2 perc alatt simán elsülök (izgatással együtt, nem csak úgy hogy verem). És semmi élvezetem nincs benne, csak kicsapom és egy kis problémával kevesebb. Ráadásul szinte sosem teljesen erektáltan történik az ejakuláció. Lehetséges, hogy ez az impotencia kezdete? Nem hitegető, álszent válaszokra vagyok kíváncsi, hanem sorstársak véleményére. Köszi.

2018. nov. 1. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a méretprobléma, a csalódások meg az ezek által eredményezett szingliség stimmel, de libidóm azért lenne.
2018. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
önértékelési zavar
2018. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
visszatért...
2018. nov. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A libidócsökkenés nem a méret okozta csalódásoktól jön, hanem az életmódodból, s főleg a táplálkozásodból.
2018. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!