Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mennyire megy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire megy az önmegtartóztatás? Szoktatok olyat csinálni, játszani, hogy csak az egyik fél élvezhet el, a másiknak várnia kell holnapig?

Figyelt kérdés

szoktunk nagy ritkán ilyet a barátnőmmel. és ilyenkor másnap mindig hatalmas szex és élvezés lesz belőle. de az önuralmunk kevés, és a legtöbbször a barátnőm ahogy elélveztem rögtön meggondolja magát, én meg nem tudok ellenállni neki, ő még valamennyire tud határozott lenni, de akkor meg én nem bírok magammal, és letámadom, vagy esetleg kicsit később kiverem.

hogyan lehet szerintetek gyakorolni az ilyesmit? főleg ha 2 emberről van szó.

tudom h hülye probléma amit magunknak generálunk... de aki totál hülyeségnek gondolja annak javaslom h próbálja ki mert tényleg óriásit lehet szexelni 1-2 nap önmegtartóztatás után!


2018. nov. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kicsit olyan mintha nem eszel egy napi és másnap finomabb az étel nem? Én inkább maradok annál hogyha kívánjuk egymást akkor egymásnak esünk mindkét nap mintsem feláldozni az egyik napot hogy a másikon egy iciri-picirit jobb legyen de ha nektek megéri az a kis plusz hát váljék egészségetekre!:)
2018. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy kibirnam. Foleg ha nagyon kivanom a ferfit :)
2018. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Metéltessétek körül magatokat akkor ki fogjátok bírni 1 hónapig simán mert használhatatlan lesz :D.
2018. nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhh, ha szexelni akarunk, nincs az az isten, hogy ne tegyük meg!
2018. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából a választ a kérdésed tartalmazza. Az önuralmadon kell dolgozni és ragaszkodni az elképzeléseitekhez, ki kell bírni azt ennyi. A magömlés késleltetését is úgy tudod gyakorolni hogy épp mielőtt eldurransz, be fejezed. Sok-sok önuralom. Zsír ez a játék egyébként 😉
2018. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!