Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyi ideig bírnátok szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig bírnátok szex vagy maszturbálás nélkül mostantól? Mikor jönne el a pont, amikor nem bírnátok már megállni?

Figyelt kérdés

Barátnőm elutazott 2 hétre, és megfogadtuk egymásnak, hogy nem fogunk maszturbálni amíg távol vagyunk, hogy meglássuk mennyire leszünk kiéhezve a végén a másikra.


Én nem tudom, hogy fogom-e bírni. Persze megpróbálom, de mióta elkezdtem önkielégíteni 11-12 évesen, szerintem a maximum 1 hét volt maszturbálás nélkül, most 25 vagyok. 3-4 nap nem gond, utána kezdődnek a nehézségek.


Írjátok le a nemeteket, és hogy mennyi idősek vagytok, mert nem mindegy, hogy egy 60 éves nő bírja X ideig, vagy egy 15 éves srác.



2018. jan. 15. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
3-4 óra nem gond, utána kezdődnek a nehézségek.
2018. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Most úgy még egy fél óráig bírnám :)


Komolyan szólva: szerintem hülyeség két hét önmegtartóztatást megfogadni. Egy jó kapcsolatban nem rabul ejtitek egymást, és ilyen hülyeségekre kényszerítitek a másikat. Ez csupa önzés, a csajod csak magának akar. Ami olyan értelemben jogos, hogy ne feküdj le mással, ha kapcsolatban vagy, de az már beteg, hogy ne is masztizhatnál. A szex normális testi igény, szükség van rá a kiegyensúlyozott lelkiállapothoz, szerintem senkinek sem lesz jobb, ha idegbeteg leszel két hétig. A csajoddal is mindenképp le kellene ülnötök beszélni arról, hogy azért vagytok együtt, hogy örömet szerezzetek egymásnak, akkor is ha távol vagytok - és két hét mindennemű szexmegvonás az sok minden, csak nem öröm. A jó szex meg nem két hét kiéhezés után jön; ha szeretitek egymást, és jól csináljátok, az utolsó dugásotok után fél órával is tudtok újra olyat szexelni, mint más két hónap megvonás után sem...

2018. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
csak attól függ a galga kábel és internet szolgaltató mennyi időre megy el, ha elszakadt a koax kábel az oszlopon én alulétrát nekidőltöm felmászok és összekötöm csak legyen xhamsters meg xvideos
2018. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 :))))
2018. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a leghosszabb 3 hónap volt

L19

2018. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Nezd, dolgozom, suliba, edzesre jarok, fozok, mosok, takaritok. Faradt vagyok, stresszes. Az egy mentalis allapot a felajzottsag. Foglald le magad. Nekem este faradtan a zuhanyra is neha nehez ravennem magam, nemhogy erre...

Eszembe se jut ha nem vagyok relaxalt, mert porog valamin az agyam napokig.

Fel ev is lazan megvolt...


30N, informatikus.

2018. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy kell erteni. Nyilvan ha az eletem mulik rajta, barmeddig szinte. Alapvetoen ugy erzem hogy 5-7 nap utan mar akarhol elonteznem gatyaba percek alatt.
2018. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
A nők akármeddig bírják, mert kisebb a szexuális vágyuk. A férfiaknak nagyobb a szexuális vágyuk. A férfiak néhány nap önmegtartóztatás után már ráugranának szinte bármelyik nőre.
2020. dec. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!