Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lány néha 15 másodperc után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány néha 15 másodperc után elmegy, néha 30 perc után, néha nem, néha négyszer?

Figyelt kérdés

Az új barátnőmről van szó, és kicsit szokatlan. Exem mindig elment, így a szex olyan volt, hogy vagy egyszerre mentünk el, vagy én kicsivel később.


Lefeküdtem a barátnőmmel (még csak egyszer), és nem igazán éreztem jeleket, hogy hol tart, így rákérdeztem egy idő után, és mondta, hogy még nincs közel.


Egy 35 perc után feladtuk, mert úgy éreztem/éreztük, hogy nem fog tudni elmenni, én meg úgy nem igazán akarok, ha ő nem tud elmenni. Meg kezdett már hosszúra nyúlni is, időnk meg nem sok volt.

És utána mondta, hogy neki van olyan, hogy 10 másodperc után elmegy, van úgy hogy 30 perc után, van úgy, hogy négyszer, de sokszor meg nem is megy el.


Ilyenkor mit lehet tenni?

Fura, hogy exemnél mindig el tudtam érni. Valamit tenni szeretnék, mert nekem nem jó érzés, ha ő nem megy el.


2018. nov. 19. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár tanács.


1. Egy alkolomból, főleg, hogy nem is értetek rá, ne vonj le messzemenő következtetéseket.

2. Az exed és a mostani barátnőd nem ugyanúgy fogja élvezni a szexet. Ne hasonlítgasd össze őket!

3. Időbe telik, amíg megismered a másikat, mi tetszik neki, mitől izgul fel igazán stb.


Szóval ennyire ne feszülj rá egy alkalom alapján.

2018. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a +1 tanács:


A legtöbb nőnél nem működik a rohanós szex, így el sem lehet lazulni normálisan. Ha már szexeltek, érjetek rá, ne kelljen rohanni.

Időszűkében max. egy gyors, rutinos aktusra van idő, de ez egy kezdődő kapcsolatnál még sehol sincs kialakulva.

2018. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szuper, amit a 77%-os válaszoló ír, még egy dolgot emelnék ki:

"én meg úgy nem igazán akarok, ha ő nem tud elmenni"

Ez mi??? Az előző megjegyzések és tanácsok mellett, ezt a dolgot sürgősen felejtsd el.

2018. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 év után se mindig sikerül elmennem. :D néha meg 1 percbe se telik, aztán kêsz vagyok... Szerintem nincs ezzel baj.

Majd összeszoktok.

2018. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!