Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan sorstársam aki már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan sorstársam aki már inkább nem is szexszel, mert kapcsolatra nincsen módja, lazább viszony vagy kalandok meg az érzelmi és eü kockázat miatt nem jöhetnek szóba (? )

Figyelt kérdés
Pedig jó lenne az érintés, az intimitás, a gyöngédség.
2018. nov. 20. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az érzelmi és eü kockázat miatt nem jöhet szóba lazább viszony?

Hát bakker, akkor az utcára se menj ki, mert a fejedre esik egy tégla

Ennyire lehetetlen alakkal sem találkoztam még. Szar lehet így élni.

2018. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazad van! Szerinted az emberek hány százaléka teszteli magát nemi betegségekre mielött új szexpartnerrek kezd? Nem sok! Ezért van ennyi nemi beteg.. Herpesz a leg gyakoribb vagy hpv. Sokszor nincs tünet és csak terjesztik! Nekem mindig hosszú távúvkapcsolatsim voltak és mielött úgy döntöttünk komolyabbra fordul a dolog bizony kértem teszteljen! Természetesen én is! Nincs teszt, nincs punci! Bocs!
2018. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!