Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat vs. Normál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat vs. Normál kapcsolat. Szerintetek mik az előnyők és hátrányok?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak előnyei egyiknek is, másiknak is. Ahogy hátrányai is. Ti hogy látjátok, melyik a jobb és miért? Nemet és kort is írjatok. (Hogy kezdjem a sort: én szexkapcsolat függő vagyok a szabadság miatt. Nem vagyok lekötve, de a szexuális életem rendezett így is.)
2018. nov. 20. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, én pasi vagyok. Csak hogy több privát üzenet más pasiktól ne jöjjön. :D
2018. nov. 20. 21:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah mert itt mindjárt csajoktól kapod a privátokat...
2018. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Én nő vagyok, és nem tudom magam elképzelni egy normál párkapcsolatban. Volt benne részem, már sok évvel ezelőtt, de nem tudok hűséges lenni, nem szeretem a kötöttséget, sem a romantikát. Sem semmit, ami egy párkapcsolat velejárója

A szexkapcsolatok bőven kielégítik az igényeimet

2018. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg. Csajokat szeretem, de sok kanos pasi már rám is írt. Ezért gondoltam hogy jobb tisztázni a dolgokat. Vagyis hogy velrm is lehet dugni, csak nem engedem. :D
2018. nov. 20. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Szexkapcsolat:

+

nem kell írogatni neki

nem kell beszámolni

nincs kötöttség

akkor találkozunk, amikor mindkettőnknek megfelel

minimális kompromisszum

nem kell meghallgatni a hülyeségeit, gondjait, stb.

szabad vagyok

nem kell együtt aludni vele

azzal vagyok mellette, akivel akarok és ő is azzal van

nem néz a "cselédjének", nem rossz értelemben, de nem kell neki is főzni, utána mosni elpakolni, csak azért mert én nem dolgozom és ő igen

nem kell alkalmazkodnom


-

gumi nélkül én nem, csak azzal akiben már tényleg megbízom


Normál:


+

sokszor jó ha vár valaki otthon



26N

2018. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Én normál kapcsolat párti vagyok. A határok miatt. Ott tudod mire számíthatsz, egy szexkapcsolatnál nagyon nem.

Nekem nincs börtön érzetem egy kapcsolatban, mert én is szabadság szerető vagyok, így tapadós emberekkel nem kezdek. A párom elmehet a haverjaival, munkatársaival, sőt női barátnőivel is egy italra, vagy több napra. Nem vagyunk összenőve. Ha a szüleihez megy segíteni az is rendben van. De nekem fontos, hogy tudjam, hogy a férfi aki velem van az szeret, más lányt nem von be a nemi életünkbe és ha mégis szeretne tovább lépni, akkor velem lezárja (még egyetlen kapcsolatomban sem váltam el haraggal, hisztivel, kultúráltan lezártuk)


Szexkapcsolatnál semmire nincs jogalapod és sosem tudod hányadán álltok. Bizonytalan nagyon én meg szeretem tudni kinél mire számíthatok.

2018. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Miféle jogalap kellene bármihez???
2018. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 he84 ***** válasza:
34%

Létezik laza kapcsolat is, ami a szexkapcsolat és a komoly párkapcsolat között van, ami hasonló a barátság extrákkal viszonyhoz. Nekem például ez az ideális. Van benne némi ismerkedés, őszinte barátság, néha programok, nem csak intimitás és szex, ám nem annyira gyakori és komoly, mint egy komoly párkapcsolat.


Nem kérek privit!

2018. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Egy szexkapcsolat nagyon kiszámíthatatlan. Ha vágysz egy jó dugásra akkor épp nem ér rá, előző este más lerendezte, most megjött a menszije, stb.

Voltam ilyenben, pont akkor nem volt kéznél amikor kellett volna. Vagy amikor nagyon akarta akkor más nővel voltam.

Azóta tartós kapcsolatom van.

Nem csak a szexben számíthatok rá hanem bármiben. Ismerem minden porcikáját, tudom mikor mit szeretne, sokkal jobb vele a szex, összeszoktunk, kitalálom a gondolatát, a vágyait, teljesen ráhangolódok. És még sorolhatnám az előnyöket.

Soha nincs olyan érzésem mintha egy szexuális segédeszköz lennék.

2018. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 he84 ***** válasza:
Nem minden szexkapcsolat kiszámíthatatlan, főleg nem a laza kapcsolatok, pláne ha meg vannak beszélve rendesen a dolgok és nem random lépünk le.
2018. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!