Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós szexkapcsolatot szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós szexkapcsolatot szeretnék, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 éve nem találok rendes normális nőt komoly hosszútávú párkapcsolatra, és úgy döntöttem, hogy most már elég az aszexuális életemből, és hosszútávra, de érzelemmentes szexkapcsolatot kezdek el keresni. Hogyan kezdjem?

26/F



2018. jún. 25. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem írd ki gyakorikérdésekre,hátha az segít.
2018. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Úristen ez szánalmas xd
2018. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Ez nagyon gáz, cimbi.

Szerintem keress fel inkább egy papneveldét...

2018. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Úgy ahogy alapból ismerkednél. Elhívod találkozni, kötetlenül beszélgettek mondjuk egy kis bor mellett, ha megvan a kémia és az adok kapok a beszélgetésben eltereled kicsit a szex irányába a témát, ha nem feszélyezi folytatod, ha nem akar beszélni róla hanyagold a témát. Amikor úgy érzed megkérdezed, hogy mit keres. Ha nem komolyat, akkor meg is volnál, ha meg komolyat akkor rajtad múlik hogy gerincesen megmondod hogy te nem, vagy beeteted hogy te is.

Viszont nem valószínű, hogy elsőre belebotlasz egy ilyenbe.

2018. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
És most ezzel a kiírással akarsz becsajozni haver?:DD Szerintem még egy jó ideig folytatni fogod az aszexuális életedet. :)
2018. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hosszútávú érzelemmentes kapcsolat? Az hogyan tud működni? Ha az a kapcsolat hosszútávú tud lenni, akkor miért ne lehetne rendes kapcsolat? Nem értelek. De csinálj amit akarsz. A kérdésedre a válaszom: fingom sincs, hogy kezdj bele, ha ilyen kapcsolatot szeretnél. Nem tudom elképzelni, hogyan lehet jó, működőképes egy ilyen kapcsolat...
2018. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szóval nem tudtál 3 év alatt találni egy kapcsolatot ezért keresel egy olyan spéci kapcsolatot amit sokkal nehezebb kialakítani? hát sok sikert!
2018. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős lányok között érdeklődj, h amíg nincs mindkettőtöknek komoly kapcsolata nem lenne e kedve néha összejárni. Hidd el akadni fog, legalábbis én eddig ezt tapasztaltam. Viszont, ha nincs ilyen ismerős, akkor próbálkozz a tinderen, szépen leírod mit szeretnél és akkor vagy tetszik neki vagy továbbáll, előbb utúbb biztosan lesz valaki aki hasonló kapcsolatot keres mint te;)
2018. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Eddig úgy voltam vele, hogy csak komoly tartós rendes szerelem, szeretet jegyében beteljesülő párkapcsolat érdekel. Sajnos ezidáig - az utolsó barátnőm után meggyászolt időszak óta - s e n k i t nem hatott meg. Emiatt döntöttem így a hetekben, hogy elég ebből a magányból, akkor "haladok a korral" és én is beállok a sorba.
2018. jún. 27. 19:09
 10/12 anonim ***** válasza:

"s e n k i t nem hatott meg"


te félreérted a szerelmet. Nem abból áll, hogy kiállsz, puppy eyes, elmeséled mit szeretnél, és elvárod, hogy meghatódjanak.

Ez nem állás interjú, max csak papucs férjeket tudok elképzelni így keresni

2018. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!