Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarok melleket. Soha nem...

Nem akarok melleket. Soha nem szerettem őket, se a nőies dolgokat magamon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos ennek ellenére D kosaras, gyakran nagyobb melltartókra van szükségem. Nem is tartom esztétikusnak, és már, amikor megnőtt/ nőni kezdett is gyűlöltem. Mostanra odáig jutottam, hogy teljesen meg akarok tőlük szabadulni. Tudom, legtöbben azzal jönnek, hogy a fejemben van a gond, ez nem normális folog, forduljak pazichológushoz (ezt már meg is tettem, nemsokára megyek hozzá) fogadjam el magam, de nem megy. Soha nem éreztem magam igazán nőnek, de az az igazság, hogy férfi sorsra se vágyom, és nagyon elveszett vagyok ebből a szempontból. Azt tudom, hogy a testem ezen nőies jegyek miatt nem tudom elviselni, és sírva tudnék fakadni, ahányszor a tükörbe kell néznem. Viszont férfiként se tudom magam elképzelni. Amúgy egyértelműen a férfiakhoz vonzódom, nem vagyok biszexuális vagy leszbikus, csak a testem nem érzem a sajátomnak. Valaki hasonló cipőben?

(Privátokra, amikben képeket kérnek, nem fogok válaszolni, nincs szükségem az alapján senkinek a véleményére)



2018. okt. 29. 17:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Orvosilag nem csak nagyítani, kicsinyíteni is lehet a melleket, ha ennyire zavar téged.

Viszont ha már belekezdtél, adnék egy esélyt előtte a pszichológusnak. Adj magadnak pár hónapot, segít-e változni.

2018. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
1%
Pedig egy kép sokat segítene.
2018. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"forduljak pazichológushoz (ezt már meg is tettem, nemsokára megyek hozzá)"


Akkor most már bírd ki addig, majd ő megmondja a tutit. Addig is: ha van rajtad túlsúly, akkor kezdj el fogyózni, attól a melleid is kisebbek lesznek.

2018. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, mit meg nem adnék, hogy cserélhessek veled.

Vihetnéd nyugodtan ezt a két kis bogyiszlói paprikát,innen a mellkasomról.

2018. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
79%

Ez tényleg ritka eset, a nők többsége azért nem utasítáná vissza ezt az adottságot. Én fiú vagyok, de ha nő lennek, valószínűleg én is a többség lennék, a jobb mellnek meg fenéknek örvendenék.

Először is próbáld megváltoztatni a felfogásod, mert ez adottság, nem hátrány, gondolj bele, más ezért irigy rád.

Továbbá ha nem tetszik, ne is tüntesd fel magadon. Pushup helyett sima melltartót válassz, pólókat és pulcsikat hordj, ezek takarnak és visszafogottak, de persze divatosak is lehetnek ennek ellenére. Radikális megoldásként pedig van mellkisebbítő műtét, de abba fiatalon szerintem ne vágj bele.

2018. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tovább fogyni, 160 cm vagyok és 48 kiló.

Nem segítene a kép, mert nem elfogadni akarom magam mások véleménye alapján, hanem más a problémám.

Adnám a dinnyéket, tövestől...

2018. okt. 29. 18:08
 7/27 A kérdező kommentje:

Garbós hosszúujjú pulcsokat hordom, soha nem tettem ki a melleimet, anélkül is lehet látni, hogy van.

A felfogásom 23 év alatt nem változott, nem hiszem, hogy fog, próbáltam elfogadni, de képtelen vagyok rá. Lehet, hogy mások irigyek rá, nekem nem kellenek.

2018. okt. 29. 18:11
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

"160 cm vagyok és 48 kiló ... más a problémám"


Más bizony: testképzavar. A pszichológus fog tudni segíteni.

2018. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testképzavaros. Igaz, hogy nem szeretem a testem, de konkrétan csak a nőies részeimhez állok így. Egyébként meg nem tartom magam kövérnek, nem akarok semmilyen sztárra hasonlítani, csak úgy érzem ez nem én vagyok.
2018. okt. 29. 18:18
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
A leírásod alapján agender/nem-bináris nemű lehetsz. Semmi baj nincs ezzel, nem kötelező a kétféle nemi sztereotípia közül az egyikbe beskatulyázni magad. Keress olyan LMBT közösséget, ahol foglalkoznak transzneműekkel is, mert az agender gyakorlatilag a transzneműség az egyik fajtája, így ők tudnak segíteni abban, hogy megtaláld a helyed.
2018. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!