Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves vagy? Még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves vagy? Még mindig vágysz a szexre? Megbámulod a csajokat?

Figyelt kérdés

Egy vallásos ember azt mondta, hogy csak akkor érdemes megnősülni ha nem a szexen jár az eszem. Mert akkor lehet, hogy nem jól döntök csak a szex miatt siettetem az esküvőt.


Azt mondtam neki, hogy egy férfi szerintem 40-50 évesen is még kívánja a szexet.

Kicsit összevesztünk.


Kíváncsi vagyok, hogy ez a 20-30 éveseknél lévő szexuális vágy megvan e a korosabb urakban is?

Pl. egy 40 vagy 45 éves is kívánja a szexet?


2018. nov. 21. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
46 éves vagyok és igen, még mindig szexelek. Tudnák minden nap is, de ahhoz már nem a megszokott partner kellene.
2018. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36. Csak lábfétises dolgokra. Igen.
2018. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bárhol,bármikor.A tavaszi napsütésre is feláll még mindig,nincs gond a libidómmal.

38f

2018. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én most jobban kívánom a szexet, mint 18 éves koromban. Lehet, hogy annak is szerepe van benne, hogy évek óta egyedül vagyok, de úgy összességében magas a libidóm.


Szerintem amúgy, aki házasodni szeretne, az nem pusztán a szex miatt teszi, hiszen csak a szex miatt senki nem kötelezné el magát, szexelni házasságon kívül is lehet.


Vallásos emberként mondom, hogy házasságon belül egyáltalán nem bűn a szex, nemcsak gyermeknemzés céljából folytatható, és része kell, hogy legyen két ember kapcsolatának.


41F

2018. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!