Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig kifogom a kis péniszű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kifogom a kis péniszű pasikat. Van valami módja h szex elött megállapíthassam egy srác farok méretét?

Figyelt kérdés
Nevezhet bárki kényesnek vagy ri...-nak de nem élvezem a kicsi farkat. Pedig nem vagyok tág. Folyton ilyen nagyon kicsi kb 12 centis férfiakkal hozott össze a sors pedig nagyon vágyom egy nagyobb farokra. 21/L

2018. nov. 22. 02:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%

Persze! Rákérdezel! Ez ennyire egyszerű! Ha hazudik akkor meg otthagyod álló farokkal! :D


15-18 Vagy egy dupla vagy semmire mész?

2018. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Gymnospermatophyta ***** válasza:
88%

Mivel ~14 centi körül van az átlag, nyilván abból van a legtöbb.

Ha csak szexelni kell, előtte valahogy ezt tisztázd vele, hogy megtudd szóba jöhet-e vagy sem. Máshogy nem nagyon hiszem, hogy megtudnád, minthogy elmondja.

2018. nov. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
10%
Mérd le előtt lábbal (pl.: egy jól irányzott t×rúgással).
2018. nov. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%

Nekem meg mindig nagyobb farokhoz van szerencsém :"D aminek én persze nagyon örülök :P


Szerintem ha rákérdezel és megmondja sz igazságot, és utána hagyod ott, az nagyon fájhat neki. Pedig lehet, hogy vannak olyan nők, akiknek pont elég az ő méretük.


És ha tapizásig elmennél? Nadrágon keresztül lehet érezni a méretet, és neki addigra már biztos állni fog, így még pontosabb képet kapsz. Aztán ügyesen felvezetve, valami ürüggyel abbahagyod, ha nem tetszik.

2018. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Hátha csak szexelni akarsz akkor könnyű dolgod van. Rakerdezel. De ha tartós kapcsolatot akarsz akkor viszont van nyilván más mód is hogy kielégítsen.
2018. nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kérés nélkül küldik a képet róla álltalában, onnan szoktam tudni ki mivel rendelkezik.
2018. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nincs :) f.
2018. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
26%
Ez érdekes mert én 16.5-17 cm farokkal élek és azt gondoltam hogy kicsi.
2018. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 17,5 ha gondolod
2018. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Bírom az ilyen kommenteket akiknek a tyúkja mindig nagyobbat tojik. :D De valóságban meg lehet hogy sehol semmi. :D :D

#8-as voltam

2018. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!