Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig kifogom a kis péniszű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kifogom a kis péniszű pasikat. Van valami módja h szex elött megállapíthassam egy srác farok méretét?

Figyelt kérdés
Nevezhet bárki kényesnek vagy ri...-nak de nem élvezem a kicsi farkat. Pedig nem vagyok tág. Folyton ilyen nagyon kicsi kb 12 centis férfiakkal hozott össze a sors pedig nagyon vágyom egy nagyobb farokra. 21/L

2018. nov. 22. 02:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

Nahh itt a tökéletes példa arra, hogy miért hagytam fel az ismerkedéssel örökre, a 12 centis farkam miatt...


24F

2018. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el hogy 12 es bottal is tálálnál magadnak párt! Ne add fel!!!!
2018. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
69%

Így van kedves 21-es.

Én is el lennék vele. ;)

Ne add fel!


Kérdező!Valamilyen szinten meg tudlak érteni.Nem vagyunk egyformák.

De szerinten nem szép dolog így választani partnert/párt.

Ha egy pasi rendes veled, elküldenéd csak azért mert kicsi van neki?

#15 voltam.

2018. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
72%
Kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni.
2018. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is a nagyot szeretem jobban! Pedig nem vagyok tág, sőt, fáj a nagy.


Viszont!!!!


Volt már dolgom egy kisebb péniszű férfival, elmondása szerint 12 cm volt neki. Egyrészt: mikor megláttam, hogy kicsi neki, nem nevettem ki! Pedig nyilván láttam, hogy kisebb, mint az exem 18 centise! Ez egy érzékeny pont a férfiaknál, meg egyébként se. Mi lenne ha egyszer téged röhögnének ki, mikor leveszed a melltartód?? Most csak mondtam egy példát.

Másrészt: az is kitöltött vastagságban, meg nem bökdöste a méhszájamat (mondjuk én azt szeretem,, ha már nagyon felizgultam!), de jó volt! Nyalni is ügyesen tudott, ujjazni is.


Jobban szeretem a nagyot, de nem küldenék el egy pasit sem, ha kisebb neki!

2018. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Valamit ti nagyon félre értetek. Szó sem volt arrol h egy komolyabb kacsolat alatt tenném szóvá ezt. Nem akarok jelenleg kapcsolatot. Én iss csak az alkalmi kapcsolatok alatt csalódom folyton, mert lenne egy bizonyos szintű vágyam e téren és nem élvezem kicsivel hiába mond bárki bármit. Egyszer voltam már nagyobbal. Kb 18 centi volt neki és vastag. Az volt életem legjobb szexe. Tehát én nem komoly kapcsolat miatt vagyok kiváncsi a méretükre. Ember válogatja ki mit szeret de nehogy már emiatt én legyek a szar szemét csak mert hazudotak nekem.
2018. nov. 22. 16:24
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vigyél magaddal mérőszalagot. Aztán az alkalmi töcsök előtt használd bátran. Elő a lőcsöd tömőgép! Így rákiáltasz, aztán már méred is neki.
2018. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok már 20 éves,de azt biztosan tudom nem a méret számít.Ha nincs kémia nem fogod élvezni. Egyébként ha csak pettingig mész ott már tudod mire számíthatsz.Azért megalázni nem kellene egy pasit sem a mérete miatt.

49N

2018. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Hiába alkalmi,attól még nekik is van lelkük. Ne ejts rajtuk egy olyan sebet ami később lehet be sem gyógyul nekik,azzal hogy kineveted,megalázod őket.

Finoman valami kamu indokkal lépj le ha nem jön be az adott méret,de ne mondd meg semmiképp sem. Csak gondolj bele. Milyen lenne ha te levennéd egy srác elott a melltartód,ő belőle meg kipukkanna a nevetés. És kinevetné mondjuk a formáját/méretét. Megalázva éreznéd magad és egy életre elmenne a kedved hogy bárkinek is ujra levedd azt...

2018. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt itt most minden.

Hálisten nekem eéág remdes méretű, de most em ez a lényeg.

Miért baj az, hogy egy lány ezt nyíltan kimondja ?

A férfiak meg kimondják, hogy csak az ilyen-ekkora mell, meg ennyi kg legyen a lány, stb stb. Azt nem kostólja le senki.

Szóval kérdező igazad van, ha neked nem jön be a kicsi farok, akkor eszerint élj, ennyi.


Neked javasolnám, úgy tudod meg a legjobban, hogy csak úgy hirtelen felindulásból szop__d le (bocsi a szóért). És akkor meglátod hogy mekkora, ha jó méret, mehet tovább az élvezkedés, úgyse veszi le a pasi, hogyy csak kíváncsiságból tetted. Ha kicsi, akkor mondd neki, hogy most csak ehhez volt kedved és futás :-)


Ez pont ugyanolyan minthogy én imádom a gigantikus csiklót és kilógó húsos ajkakat. Hát én is csak úgy tudom meg, ha félrehúzom a bugyit és atom módon elnyalom. És ha nem tetszik a puncija továbbállok.

Ennyi.

2018. nov. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!