Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen még sosem élveztem úgy el. Nem hiszem el, hogy nem vagyok rá képes, szerintem ez hülyeség. Csikló oké, sőt attól is "elmegyek" úgymond hogy a párom a mellemet nyalogatja elég 2 perc. Olyankor lüktet odalent, akkor az hüvelyi orgazmus volt? Úgy még sosem élveztem el, hogy bennem volt a pénisze, csak ha kinyalt, vagy izgatott a kezével. Mit csináljak? Úgy szeretném már ha végre én is eltudnék úgy menni, hiába "összehúzom-lazítom" nem megy. 24/L
2018. nov. 22. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát amíg saját magadnak sem megy, addig mástól hiába várod.
2018. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletes szexuális élet/párkapcsolat mellett sikerült 3 év múlva,26 évesen először.Nem csak rajtad múlik.De lehet esete válogatja.Hozzáteszem,hogy most vagyok 28 ,és azóta csak kétszer sikerült.
2018. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem vadidegen partnerrel ment először, mert iszonyatosan tapasztalt volt. Először dugtunk és olyan technikája volt, hogy 2 perc se kellett és elmentem.
2018. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez normális. Mindenki más. Van akinek roszabb, mert semmitől nem tud elég hamar elélvezni.

Ezt azzal lehet magyarázni, hogy a hüvelyedben nincs annyi ideg amit ingerelni lehetne. De ez teljesen normális. Sok lány és nő van így. :)

2018. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek okozz magadnak hüvelyi orgazmust azután pároddal fokozatosan haladjatok
2018. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs külön csiklói és hüvelyi orgazmus.

A hüvelyi orgazmus is a csikló ingerlésével elért orgazmus.

A csikló a testen belül is dugig van idegvégződésekkel, és csak azok a nők képesek a “hüvelyi” orgazmusra, akinek a csikló testen belüli részei közel vannak a hüvelyfalhoz. Ha nem vagy rá képes, az lehet az oka, hogy te nem tartozol ezen szerencsések közé.

Próbáld úgy, hogy egyszerre ingerled a hüvelyt és a csiklót

2018. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a csiklót.
2018. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!