Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan vannak úgy mint én,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak úgy mint én, hogy nem tudok elmenni szex közben, mert nincs hüvelyi orgazmusom? 20L

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 18:18
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
0%
Azért nincs mert még nem dugtál olyan pasival aki kiismerte a testedet
2018. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
A pasidtól is múlik!De sok nőnek nincs!!Csak csikló orgazmusa!!
2018. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Erre nagyon jó az, ha simogatod magad miközben dugnak... mennyei.
2018. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2018. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

A sok relatív.

Van aki egyáltalán nem tud elmenni

Van aki nem megy el, mert hüvelyileg nem sikerül neki, és csiklósan nem segít rá, vagy mert azt gondolja, hogy az gáz, vagy mert a pasija önérzetét sértené, vagy mert olyan helyzetben csinálják, hogy nem tudnám segíteni, és elmondani még nem akarja...

És van aki segít közben és élvezi a dolgot.

2018. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Te melyikben tartozol?
2018. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs hüvelyi csak csiklo
2018. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre én sem tapasztaltam a hüvelyit. Anyám 37 volt, mikor először átélte a hüvelyi orgazmust. Nem törvényszerű az, hogy valaki hamar ráérezzen erre vagy hogy egyáltalán képes-e rá. Ezért vagyok meglepődve azokon, akik állításuk szerint minden alkalommal éreznek hüvelyi orgazmust...

20L

2018. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt sokáig, de ha simogatom közben, néha sikerül elmennem. Aztán előfordult már olyan is, hogy lovagló pózban "majdnem" érzésem volt, ami végül is tovább tartott, mint gondoltam, szóval kezdetnek nem volt rossz. Szerintem önmagában csak hüvelyi orgazmusod nehezen vagy egyáltalán nem lesz, rá kell segíteni kézzel.


N/20

2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az a nagy problémám azzal, hogy szex közben csináljam magamnak, hogy 1. A barátomnak nem tetszene, mert így is volt már, hogy elkezdtem csinálni, mikor csak orál volt és egyből elkapta a kezem, hogy ő csinálja, de mondjuk megmondom neki max, hogy ne és értse meg, hogy előbb hagy próbáljam meg én.

2. Elrontottam már kiskoromban, folyton csak egy fajta pózban masztitam és akármilyen pózt próbálok nem tudok elmenni csiklós izgatással, csak abban az egyetlen pózban. És akkor szex kozben is fel kellene valahogy venni azt a pozt. Lovaglas kozben talan menne, viszont akkor nem biztos, hogy teljesen hozza tudnek ferni es felek, hogy beégnék, hogy így se megyek el:(

Meg nem is izgulok fel annyira:(

2018. okt. 16. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!