Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csináljam orálisan úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam orálisan úgy, hogy közben ne fogazzak?

Figyelt kérdés
Sajnos valamiért mindig hozzáèr a fogam. Ha meg nagyobbra nyitom a szám, nemtudok annyira rászorítani az ajkaimmal. Mi a megoldás?
2018. nov. 22. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlás teszi a mestert. Eleinte én is sok kellemetlenséget okoztam a páromnak, most meg már elég ügyesen tudom korigálni ezt a problémát.
2018. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ra kell huzni az ajkad a fogsorodra
2018. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit a kettes írt az annyira nem kényelmes. Nekem pl mindig kisebesedett tőle az ajkam, és az álkapcsom is hamar elzsibadt. Próbáld meg a partnered péniszét a nyelveddel úgy irányítani, hogy ne érjen a fogaidhoz. Nekem így sikerült megoldanom a 'sok gyakorlás' mellett.

De kérd meg a párod, hogy vigyázzon rád ne legyen olyan heves, mert tapasztalatlan vagy ebben. Nekem a párom ezt ösztönösen észre vette és nem haragudott meg, ha néha megsértettem, illetve segíteni is próbált.



#1 voltam :)

2018. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapd be a makkját, és mozgasd apró mozdulatokkal a fejed előre-hátra, és közben a nyelveddel izgasd a makkját. Ezt nagyobbra nyitott szájjal megtudod oldani, és nem kell rászorítani élvezni fogja hidd el:)

42/N

2018. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki a protkód.
2018. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!