Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy a barátnőm hajlandó legyen orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig olyan barátnőim voltak, akik utáltak orálozni, vagy egyáltalán nem voltak hajlandók rá. Mit kellene tennem, hogy ne ilyen csajokat fogjak ki? Miért nem hajlandó erre a lányok többsége, miért tartják undorítónak vagy megalázónak?

2018. nov. 3. 06:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Mosod rendesen a farkad?
2018. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha rendszeresen furdesz, nem szabad hogy ilyen gond legyen. Ha nem teszed akkor max elutasitoak de nem fogjak azt mondani “furoggy meg”...
2018. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Deflohelp ***** válasza:
65%

Érdemes gyümölcsízű gumi óvszert felhúznod, akkor talán kisebb lesz az ellenkezés.

Persze ez személyiségfüggő is.

Jobb az esélyed, ha a barátnőd igazán szerelmes beléd.

2018. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 dot. ***** válasza:
20%
én még nem találkoztam olyannal aki ne szeretett volna orálozni, de olyannal sem akinek én szerettem volna orálozni... mindegyiknek furcsa, nemtúl étvágygerjesztő íze volt, és tök más volt mindegyik, egy alapos zuhany után viszont nem volt problémám beléjük bukni
2018. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
En az eddigi valaszokat nem tartom relevansnak. Egy apolt, sot, egy gyumolcsizu peniszt se kapok be szivesen, mert visszataszitonak tartom. Sokszor oklendezek szopas kozben, nem szeretem csinalni. Szukseges rossz, de ha a partnerem igenyli, megteszem.. De en alapbol nem szeretem, ha kajan kivul barmi a szamban van. Orvosi vizsgalaton is oklendeznem kell, ha az orvos beletesz valamit. Es egy penisz raadasul meg csunya is. Nem akarok senkit megbantani, de ez van...
2018. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
#4 A farokkal is ugyanez a helyzet. Csak közvetlen zuhany után nincs kellemetlen íze. Kivéve a körülmetélt, az tovább marad “friss” :D
2018. nov. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Talán keress hivatásost, ha erre buksz. Persze a barátnőd ne tudjon róla.
2018. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha erőlteted, mindig mondod neki ugyse fogja csinalni. Ha utálja akkor pláne nem fogja. Kérdezz rá mi miatt nem szeretné, vagy fél, nem meri, undoritonak tartja vagy megalazonak. Mondd meg neki hogy örülnél neki ha csinálná. Ha ezek után se akarja akkor hagyjad, vagy elfogadod vagy szakítasz.
2018. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
44%
Minden csak annak kérdése, hogy a nő tiszteli-e a férfit vagy sem. Azt tudni kell, hogy a legtöbb nő imád cumizni, csak éppen nem minden pasit. A férfias, férfiasan viselkedő, férfias erényekkel rendelkező pasikat nagy élvezettel cumizzák, és ők maguk is hihetetlenül felizgulnak tőle. Az igazi férfi az élet minden területén elveszi azt, amit meg akar szerezni, és ez érvényes a szexre is. Az ilyen férfi egyértelművé teszi, hogy mit akar a nőtől az ágyban, és meg is szerzi azt, nem durván vagy erőszakosan (ez fontos!), de határozottan és ellentmondást nem tűrően. Az ilyen hozzáállás viszont rettentően bejön a nőknek, tisztelni fogják érte a férfit, és boldogan tesznek eleget akaratának. Ha viszont a férfi tutyi-mutyi, és csak odabízza a csajra, hogy vagy-vagy, akkor az egyik legnagyobb élvezetről csúszik le. Az ilyen férfiakat a nők nem is tisztelik...
2018. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja,akkor ne erőltesd!!
2018. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!