Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ti mikor tervezit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ti mikor tervezitek elveszíteni?

Figyelt kérdés
Zavar Titeket h még szüzek vagytok?
2018. nov. 23. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Igen, mert az ilyesmit lehet tervezni. Pont mint az életet....

Ha akad nekik egy olyan srác/fiú/férfi, akivel úgy érzik megfelelő lesz, akkor majd megteszik.

Te a napi WC-re járásodat is megtervezed, vagy a kérdés csak arra irányult, hogy szűz lányokat zaklathass privátban?

2018. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

18 évesen vesztettem el, de sose zavart pedig sokat cigiztek

nem terveztem sose hogy na mikor akarom de 18 éves koromig várni akartam mindenképpen.


24N

2018. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
cikiztek
2018. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tervezem. Egyértelműen akkor, mikor megvan rá a személy. Vki akit szeretek és megbízok benne.

S nem zavar, hogy szűz vagyok.

2018. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
#3 egy másik kérdés alatt írtad h "eroszak".....
2018. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én jövő keddre tervezem nagyjából pirkadat után. Remélem addig partnert is találok hozzá...
2018. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én olyan 4 évvel ezelőtt terveztem elveszíteni, látod, mire mentem vele. :D
2018. nov. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22 évesen még szűz vagyok. Azért kicsit zavar, de nem egy barátnőm szűz még, nem találták meg még azt a személyt, akivel megtették volna, én is így vagyok.
2018. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mikor tervezem, olyan 18-20 évesen jó lenne. Mert már nagyon vágyok rá ,csak még nem találtam meg a megfelelő személyt hozzá, akiben 100%-ig megbíznék. 17L
2018. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!