Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival elveszíteni gáz? 18/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival elveszíteni gáz? 18/F

Figyelt kérdés
A szüzességet prostival elveszíteni. Szégyen?
2018. aug. 30. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Az.
2018. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mit adna neked, ha elveszítenéd prostival? inkább a stílusodon változtass, legyél tökösebb, mert valószínű, azért nem jött még össze egy csajjal sem. ha prostival feküdnél le először, lehet, még bűntudatod is lenne, hogy te ezt mégsem akartad, vagy ha utána sokáig megint nem történne semmi, még sz*rabbul éreznéd magad, hogy a környezetedben lévő nővel nem jön össze, csak olyannal, akinek fizetsz érte...
2018. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam ismerkedni lányokkal de egy se akar párkapcsolatot. Biztos mert rendes vagyok aztán barátkoznak velem.
2018. aug. 30. 11:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de szerintem megbánnád. Ha nincs elég önbizalmad, lehet fel sem állna akkor és ott gumival.
2018. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem szégyen. Ha nem jut neked nő "ingyen", akkor fizetni kell érte. Nincs ebben se4mmi szégyellni vagy kivetnivaló.
2018. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

csávó...megértem én, ösztön meg minden, de biztos ezt akarod? érzelem nélül b*szni az egészbe? Ahhoz, hogy később normális kapcsolatod legyen, szerintem fontos az első tapasztalat. Fiatal vagy, menj, ismerkedj, élj.


Nem szégyen, a te privát ügyed, de gondold meg. Ne másért, hanem magadért.

2018. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Korai még ennyire neki keseredni, hogy prostihoz fordulj, még csak 18 éves vagy.
2018. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
De mi van, ha rondának született a kérdezőnek, ezáltal nincs esélye hagyományos úton elveszítenie?
2018. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
8# ne írjunk már ilyen hülyeségeket neki, mert elhiszi. erre az oldalra zömében elkeseredett emberek írnak ki kérdéseket, valószínűleg az ilyen roppant "értelmes" válaszok nélkül is önbizalomhiányosak, és ramatyul érzik magukat. kérdező, még ha nem is vagy éppen a nők álma, akkor is simán van esélyed boldog kapcsolatra, csomó olyan párt látunk az utcán is, hogy legalább az egyik fél nem éppen egy szépségideál.. és akkor mi van?! csomó más tényező is számít ismerkedésnél, nem csak a külső. engem is fogott már meg a személyisége miatt olyan, akire 100-ból 99x rá sem néznék. a másik meg.. lehet, hogy jól nézel ki, viccen kívül, ismerek még olyan pasikat, akik 20 felett is szüzek, pedig nem mondanád meg róluk csak a külsejük alapján, mert minimum 10/8-asak. szóval ez nem csak ezen múlik. rengeteg dolog formálja a személyiséget.
2018. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9:

"engem is fogott már meg a személyisége miatt olyan, akire 100-ból 99x rá sem néznék" - Dejavu-m van. Vajon honnan ismerős ez a mondat? Hmm,hmmm.- Megvan! Ezt már nem egy ember mondta. Lehetnél kicsit kreatívabb, ne más tollával ékeskedj!

2018. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!