Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az fura, hogyha nem hosszú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura, hogyha nem hosszú a haja egy lánynak, akkor már nem is tetszik? (férfi vagyok)

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem vagy férfi.
2018. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne furcsa?
2018. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nő vagyok. A hosszú hajú pasik jönnek be. A rövid hajunk nem. Nem érzem magam ettől furának :D ez egyéni ízlés dolga
2018. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem furcsa, nekem is a kb. vállig érő haj a minimum, amit úgymond elvárok.
2018. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem mindegy, de a rövid hajba nem fulladsz bele se alvás, se pedig szex közben, és nem tudsz ráfeküdni alvásnál :D

Meg azért izgató is abba a rövod hajba beleturni szex közben :D

25F

2018. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, neked attól nő a nő ha hosszú a haja... mindenkinek más jön be.
2018. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is akkor látok nőiesnek egy nőt, ha leengedett, természetes hosszú haja van. Már ha össze van fogatva, felkötve, tehát bármi, akkor az már idegesít picit. Persze ha legalább egyszer láttam az arcát leengedett hajjal, és utána összefogva, vagy levágva, akkor nem zavar, mert tudom milyen a természetes kinézete, vagyis a lehetőség bármikor ott van, hogy újra hosszú haja legyen, vagy megnövessze.
2018. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem kell hosszú hajúnak lennie...Ha csinos és normális úgy is meglehet a kellő vonzalom.
2018. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egy betegség miatt kellett megvállnom a fenékig érő hajamtól... azóta csak rövid hajam van. Sosem kaptam a hosszúval annyi bókot, mint most. Szóval a kérdésedre visszatérve, nem fura, csak ilyen az ízlésed. Az sokkal inkább fura, hogy a saját ízlésedet megkérdőjelezed. :D
2018. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:

Jaja izles kerdese,

Nekem is a min vallig ero haj jon be, de inkabb a hosszu.

2018. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!