Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok nektek mennyire szamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek mennyire szamit az agyban a meret? Tenyleg nem olyan fontos vagy csak a kisebb merettel rendelkezok nyugtatjak ezzel magukat?

Figyelt kérdés

En is sajnos a kisebb merethez tartozom. Mennyire idealis 14-15cm hosszusagu es 3.5-4cm vastagsagu penisz?

19f (szuz)



2018. nov. 24. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

No comment

Olvasd vissza az előtted feltett ugyanilyen 16.345.566.332 darab kérdést

2018. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a lényeg. De ha annak nagy van akit szeretek az jó mert jobban élvezem. De nem ez a fő szempont hanem hogy szeressem, figyelmes legyen és odaadó. Hiába van valakinek nagy ha egy önző és csak a saját élvezete a fontos. Attól én nem elégülök ki.
2018. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok (közkívánatra)

A jelenlegi páromnak kb 18-20 cm és olyan 4,5. Szeretem, mert figyelmes és tudja hol a határ, nagyon ritka hogy picit fáj, ha néha nagyon bedurvulunk.

2018. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Az ágyban a nőknek a méret a legfontosabb. Nem baj, ha totál béna vagy, csak nagy legyen. Ha kicsi, akkor pedig lehetsz akármekkora lepedőakrobata, előre eldöntik, hogy nem fogják élvezni, és emiatt tényleg nem fogják élvezni.
2018. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 14-15cm mennyire kicsi?
2018. nov. 24. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
15 cm nem kicsi ! Valakinek biztos ez az ideális, nekem mondjuk nem de másoknak biztos . A paromé 19/5 , de voltak már kisebb farkú partnereim is.
2018. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pénisznek is van két fajtája, ugye a hús (merevedésnél kis mértékben változik, az után is hajlítható) és a vér (merevedésnél nagy mértékben megnő,kőkemény) ; azt tapasztaltam hogy nem a méret számít hanem ez, hogy milyen típusú. A húspéniszt elég gyéren lehet érezni, mint ha egy virslit dugnának beléd.
2018. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!