Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha érdekel milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha érdekel milyen lehet a szex egy fekete (csoki) fiúval? Baj ha szeretném majd kipróbálni ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek egy ideje valamiért a fekete fiúk,persze nem mindegyik típus,inkább a magas,kosaras,szálkás alkatú vagy vékony félék:)Kicsit félénk,visszahúzódó lány vagyok de ettől függetlenül ha úgy alakulna szívesen lefeküdnék egy ilyen típusú fekete fiúval:)Az év elején megyünk síelni Franciaországba,és 1-2 hetet Párizsba is leszünk:)Úgy tudom a Franciáknál meg gondolom a fővárosukba is vannak feketék,így szerintetek ott tudok majd ismerkedni olyan fekete fiúval aki tetszik nekem?:)Elég magas és vékony alkatú,világos bőrű lány vagyok,szerintetek az ilyen típusú lányok tetszenek nekik?:)
2018. nov. 25. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Nem normális. Ez szerintem simán fajtalankodás
2018. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Szia, én itt élek Párizsban már 25 éve és igen elég sokan vannak. Bejönnek nekik a fehér lányok, főleg a szőke kék szeműek, azt vettem észre.

42/N

2018. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy deszkás stílusom van:)Ez előny lehet ott?:)Főleg a szintén deszkás fekete fiúknál előnyöm lehet ezzel?:)
2018. nov. 25. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

[link]


"...halált okozó testi sértés miatt nyomoznak az ügyben, amelynek két afrikai származású gyanúsítottja van."

2018. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem két fekete pasim volt.

Nem csak szexkapcsolatok, hanem valódi partnereim voltak.

Ők is emberek. Attól, hogy a bőrük színe egy más éghajlathoz alkalmazkodott, semmivel sem másabbak, mint a fehérek, vagy sárgák.

Én azokat tartom selejtesnek, aki elítél valakit a bőrszíne miatt.

Nem minden néger menekült, nem minden néger nagyfarkú, nem minden néger erőszakos a nőkkel, és nem minden fehér ember becsületes és tiszteletreméltó....

Ha csak szexre vágysz, azért mindenképp ügyelj a biztonságra, de semmi jelentős különbség nincs a fekete és fehér ember között.

2018. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Egy túrista úton megismert feketével? Még egy fehérnél sem garantált hogy nem kepsz el valamit egy alkalmi szex során.

Ennyire tartod magad kérdező? Odadobod magad egy ki tudja honnan érkezett embernek?

Utána meg ha beteg leszel? Ezen gondolkodj el ha már ilyen vágyaid vannak!

Mellesleg jó része agresszív ha nem azt csinálod amit akar.Főleg egy visszahúzódó lánnyal.

Lehet hogy elmész vele szexelni. S a világ másik felén találod majd magad szexrabszolgaként.

2018. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Normális, én is összefeküdnék fekete nővel. <3
2018. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy normális, sok sikert!
2018. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
mennyi Fidesz agymosott rasszista idióta van itt :DDD
2018. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Hali. Na, milyen volt a kirandulas?

Nem vagy egyedul, en is szivesen lefekudnek veluk, bar en harmasba szeretnem😅

16/L

2019. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!