Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok.hu hirdetés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu hirdetés. Hogyan lehetne kitünni?

Figyelt kérdés
Kérdésem az ha meghirdetem magam, mi az ami miatt előnyben részesítenének a férfiak? Mit vállal résznél mi az amire lenne igény de kevesen vállalják? 25L
2018. nov. 25. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Anál az elég ritka. Külsőd legyen nagyon jo. Tiszta igényes füstmentes vendégeket keress. Csak magyarokat szolgász ki. Ezekre vevők az pénzes minőségi vásárlók. Esetleg masszásal is bővitheted a kínálatot ilyesmi.
2018. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az anál meg egyéb ilyenek lehet olyan plusz dolog amire több ember felkaphatja a fejét. Más szerintem már csak ilyen túlzó hülyeségek meg aberrációk lennének, beöltözés, meg pisiszex meg nem tudom milyen ökörségek.. Amúgy szerintem már simán jó minőségű képekkel is könnyen felkeltenéd a figyelmet.


Milyen néven vagy amúgy fent? :)

2018. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Jó képek és jó értékelések. Leginkább.


Ha küldesz linket, mondok véleményt :).

2018. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én amúgy arcot és nem retusált fotót várok el. Csak természetesen! PLusz pont, ha nem rejted el az értékelés mezőt. olyaoknál általában csalódás vár, akik nem engedik az értékelést. Mindenre lehet kultúráltan reagálni (még akkor is, ha a vendég sokszor tahó)
2018. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az elsö két válaszolod nem nagyon nézegetett ilyen hirdetéseket. A sggbekukit szinte minden lány vállal. AZt ajánlom, nézz végig egy sereg hirdetést és mindent vállalj ami neked vállalhato.
2018. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vállalj csókot és ne legyél finnyás a többire se.
2018. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
igen, csókot de akkor tisztázni kell hogy francia csókot is vagy nem, ebből gyakran voltak gondok hogy "jah nem úgy értettem..." aha ..
2018. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy rendes munkahelyet.
2018. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
#8 🙌🏻🙌🏻 mondjuk az ilyen, akinek már csak megfordul a fejében, valószínűleg egy ostoba ku r va és semmi máshoz nem ért, csak a teste árulásához. az ilyet nem bátorítanám hanem helyben lelőném.
2018. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne legyenek agyon retusált képek, ahogy kinézel a képeken élőben is úgy nézz ki. Lehessen írni értékelést, nekem sokszor gyanúsak azok a lányok, akik mindent vállalnak szinte, 0-24-ben elérhetőek, de se levelet írni nem lehet, se értékelni. A zuhanyzás kötelező legyen. Aztán, hogy mennyire leszel népszerű az majd attól függ, hogy "élesben" hogy teljesitesz, milyen a hozzáállásod. Egy linket dobhatnál privátban.
2018. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!