Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktátok hallani, mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok hallani, mikor a szomszédban szexelnek?

Figyelt kérdés
Izgató vagy inkább idegesítő?
2018. nov. 26. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szoktam hallani. Irigylem a srácot mert jó csaj a szomszéd lány.
2018. nov. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem. 2 öregasszony lakik... anya meg lánya, falszomszédok, a lánya sokat üvölt... mindenkinek kertre nyílik az ablak, és mivel ordít, hallja az utca is, egyszer azt ordította az anyjának hogy megcsíptad a csöcsömet...
2018. nov. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egyik szomszédok idős tolószékes par

a másik szomszédaim a hölgy 40 éves a férfi 50 körül de olyan kövér és nagy hordó hasa van hogy a papám temetésére úgy vártak rá nadrágot

totyog mint egy pingvin és csak elektromos biciklivel tud közlekedni faluba

Szerintem nem szexelnek

Bár 16 évvel ezelőtt még igen van 2 lányuk


Meg jobban bele gondolva még én se szexeltem itt olyan hangosan hogy át nyögjek egy baaaazi nagy udvart és a szomszéd házban meg hallják, hogy engem épp dugnak, mint a lopott biciklit.


Viszont mikor panelban laktam

szex után még a szomszéd srác is rá gyújtott amikor meg rám nézett láng vörös volt a feje és zavarba jött


Mikor meg olyan albiba voltunk hogy volt lakótársunk akkor igen halottuk

de nem foglalkoztunk vele

volt hogy direkt fel hangosítpttuk a zenét amit épp hallgattunk vagy a tv üvöltött

aztán tudtak halkan kamatyolni

24N

2018. nov. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktuk. Van h nevetünk csak, van h nekünk is kedvet csinál a szexhez. :).
2018. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktuk hallani mindket oldalrol altalaban semleges erzes de van h mi is kedvet kaptunk a szexhez
2018. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Én soa nem hallottam,inkább minket szoktak mert a párom hangos.

Sőt most van egy lakótársunk,de az se érdekel minket,mivel a lakás az enyém így na.

Akit zavar az hallgasson zenét vagy menjen el,vagy dugjon ő is.

Általában azokat idegesíti akiknek nem jut betevő,és irigy.

2018. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap hallottam őket szexelni. Izgató volt, hogy a nő nyögött a férfi meg csapkodta a seggét.
2021. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!