Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszédban hangosan szexeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédban hangosan szexelnek, mit lehet ilyenkor tenni, ha zavar?

Figyelt kérdés
Főleg, mert a 14 éves lányom is hallja, és szólt, hogy nem tud aludni, csináljak már valamit. Na de mit?
2013. máj. 5. 23:49
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk szállj be.
2013. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
60%
Rugd be az ajtót rájuk és lődd főbe őket
2013. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, legözelebb halkabbak leszün. :)
2013. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
75%
Stílszerűen b@szd szájba őket!
2013. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Nem igen tudsz mit tenni.. de ha eddig ez nem volt baj, akkor lehet hogy csa
2013. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
67%
*csak kivèteles alkalom.. holnap talàn érdemes lenne beszélgetne velük, vagy ezt hallgatod életed végéig
2013. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:

Közszeméremsértés... Gyökér az ilyen ember aki ilyet tesz.

Jelentsd fel őket, halál komolyan mondom!

2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
83%
Sosem értettem, hogy lehetnek emberek ekkora par.sztok, hogy hangosan kúrnak a szomszédban, főleg késő este. Ennyire nincsenek tekintettel másokra? Én is dugtam ilyentájt, de halkan csináltuk, mert tudom milyen zavaró lehet hallgatni a másik idióta nyögését.
2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 Bino ***** válasza:
94%

Mondjuk mi lenne ha bekopognál és megkérnéd őket?

Nekem bejött, a szomszéd nő fél tőlem azóta. Perverz kislánynak hisz, amiért mertem szólni, de gondolom, ha egy 14 éves lányod van akkor simán átkopoghatsz akár a falon is.

2013. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
94%
dörömbölj át; esetleg legközelebb, ha találkozol velük, kérdezd meg, hogy ők is hallották-e egyik éjjel, hogy valaki milyen hangosan romantikázott...
2013. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!