Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkivel jó a csókolózás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkivel jó a csókolózás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini, de valahogy kimaradt eddig az életemből a pasizás. Most van egy srác akivel együtt vagyunk és mondja, hogy milyen jó velem csókolózni. Ő nem tudja, de én igazából vele csókolóztam először, nincs nagy tapasztalatom, nem is tudom mit kell csinálni, inkább csak hagyom, hogy vezessen. Ha velem jó neki, pedig én aztán nem vagyok egy nagy szám akkor mindenkivel jó? Vagy kell hozzá vonzalom, érzelem? Mitől lesz jó valakivel csókolózni?

2018. nov. 26. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, nem csókolóztam még mindenkivel. 😊
2018. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim alapján, kb. a "pasijaim" harmadával volt tényleg jó, másik harmadával nem kifejezetten jó, de azért nem olyan nagyon rossz, hogy megszakítottam az ismerkedést emiatt, és a további harmad az elég rossz kategória.

Nekem nem feltétlen érzelem kérdése, hogy milyen jó.

Kifejezetten zavar, ha nem jó ízű a csókja, de erről nem tehet senki, mert mindenkinek van egy tipikus íze.

Továbbá nem szeretem, ha valaki túl nyálas, vagy ellenkezőleg, amikor úgy be van feszülve, hogy a nyelvét alig dugja át.

Ha ezek nincsenek meg, akkor jó a csók szerintem.

2018. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindenkivel jó

Valószínűleg azért tart jónak, mert minden úgy történik, ahogy neki tetszik

2018. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkivel, de én úgy tapasztaltam, hogy a másikat rálehet vezetni hogy jól csinálja.
2018. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egy rossz csók élményem volt, a sracnak nagyon előre álltak a fogai és mindig osszekoccantunk. Azon kívül azt tapasztalom, hogy alakulnak egymáshoz a csókolózó felek. Szeretőm pl naggyon heves volt az első csók alkalmával, míg én ovatosabban csókolok. Meg is jegyezte milyen finoman csókoltam vissza. Azóta azt vettwm észre, hogy bár a hevessége megmaradt, de alakult hozzám kicsit, illetve fordítva is,én is hevesebb lettem vele.
2018. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik szörnyen csókolnak, legalábbis szerintem. Amikor az jár a fejemben csók közben ,hogy ez mennyire szar, és ezt vajon tudja?:D és hogy én sem tudok jól csókolni, ha a partnerem nem csinálja jól. Nyilván jobb olyannal, akihez vonzodsz, de nem csak vele. Tényleg formálódik amúgy. Párom is teljesen máshogy csokolt az első csokunkna, mostanra sokat változott, jó irányba.
2018. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!