Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foleg tiniknek szol a kerdes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foleg tiniknek szol a kerdes. Ti miert mentek bele olyan kapcsolatokba ha nem is szeretitek igazan a masik szemelyt es miert smaroltok majdnem mindenkivel akivel adodik lehetoseg? (tisztelet a kivetelnek)

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hülye kérdés ...

mert úgy tetszik nekik, mert szórakozatja őket ... minek ? na vajon

2013. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy aztán eltudjanak dicsekedni, hogy hány embertől kaptak herpeszt. Azt hiszik, hogy ez menő. 14 éves vagyok, és az egyik osztálytársam(lány) pontosan ugyan ilyen, legszívesebben képen hánynám, mikor elkezdi mesélni hogyan, mikor és kivel cseréltek nyálat..
2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tini vagyok. Azért, mert így szerzünk tapasztalatot, és ez olyasféle szórakozás. Egyikünk sem veszi komolyan, és csak szórakozunk gyakorolunk egymáson. Én persze nem vagyok ilyen, de beszélgettem egy lánnyal, aki ilyen stílusú és ő ezt mondta.
2013. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kivételek közé tartozom de amúgy azért mert nem dicsekvésből se nem felvágásból hanem azért mert java rész félnek.És nem minden ilyen lány k_rva
2013. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!